Spirala miedziana a NFZ - gdzie zakładają, a gdzie odmawiają
#11
Zgadzam się-to dobry pomysł. Stworzymy coś na wzór "znanylekarz", ale tylko po naszej specjalności :)
Odpowiedz
#12
są widoczne wątki o antykoncepcji

to co piszecie teraz jest widoczne dla wszystkich
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#13
Tzn. teraz jest widoczne dla zarejestrowanych, zalogowanych wszystkich, publicznie nie mamy widoczne nic, prócz nazw części działów, w tym tych o których pisze Matka.
Odpowiedz
#14
a ja myślę że część "edukacyjna" nie "dyskusyjna" mogła by być widoczna dla niezalogowanych do wglądu
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
#15
zastanowimy się nad tym, to do pomyślienia.
Odpowiedz
#16
proszę bardzo - oto odpowiedź udzielona mi przez NFZ


zadane dnia 2014-02-14
odpowiedź dnia 2014-02-18
PYTANIE:
WitamProszę o informację czy NFZ refunduje założenie wkładki domacicznej jako środka antykoncepcyjnego ? Odwiedziłam kilku lekarzy ginekologów, ale wszyscy informowali mnie,że to niemożliwe i muszę zapłacić kilkaset złotych za założenie. Jeżeli założenie jest refundowane, gdzie we Wrocławiu można wykonać taki zabieg w ramach NFZ?M.


ODPOWIEDŹ:
Witam
Procedura założenia wkładki domacicznej jest refundowana. Wkładka domaciczna jest kosztem pacjenta.Można ją założyć w każdej poradni ginekologiczno-położniczej.
Pozdrowienia


poniżej link do strony ,gdzie znajduje się ta odpowiedź

http://nfz-wroclaw.pl/default.aspx?obj=1;7629&par=2&des=1;2

tylko trzeba wybrać kategorię "leki i recepty" i datę 14.02.2014
Odpowiedz
#17
No to teraz trzeba kupić wkładke i iść do poradni a jak pan/i doktor odmówi to napisać skargę do NFZ i iść dalej...i tak wkoło aż nie znajdzie się jakiś "dobrodziej" co będzie chciał wykonać swoją robotę jak należy.
Odpowiedz
#18
isafgirl ale bez recepty nie kupisz....
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
#19
własnie że kupisz - zobacz na doz.pl - wrzucasz do koszyka i kupujesz
Odpowiedz
#20
Tak, to pawda:

http://www.doz.pl/apteka/p6124-Nova_T_Cu_380_Ag_wkladka_antykoncepcyjna_1_szt
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości