Spirala miedziana a NFZ - gdzie zakładają, a gdzie odmawiają
nie pamiętam czy jest wątek ale na priv jutro wyślę ci kilka namiarów
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
Będę zobowiązana :)
Odpowiedz
Jesli ktoś zainteresowany Poznaniem to oddzwonilam kilka placówek - dodzwoniłam się tylko do Bamberskiego dworu ? 
Robią na NFZ robi to tylko jeden lekarz terminy dopiero na lipiec 
Na Przybysza nie odbierają 
Femina med też nie odbiera no i czekam do lipca ;p
Odpowiedz
A jakie miasto, bo te nazwy nic mi nie mówią i pewnie większości też nie hehe
Poznań?
Odpowiedz
Tak napisałam na początku że chodzi o Poznań  :-)
Odpowiedz
:rotfl: Rany hehe ja to inaczej zrozumiałam. Przeczytałam że jeżeli ktoś jest zainteresowany poznaniem , poznaniem tematu  ubaw przepraszam
Odpowiedz
Dziewczyny, czy jest tu ktoś z Chełma? ewentualnie Lublin reż wchodzi w grę....jestem zmęczona chodzeniem po lekarzach i próbach założenia na NFZ, bo co ja wywalcze...dodam jeszcze że jestem po 3 cc i to ma być przeciwwskazanie, ale lekarz to dorzucił żebym się odczepila, jak zauważyłam że przecież mogę założyć na NFZ. Pomóżcie....nie mam całego życia by obejść wszystkich ginekologow w województwie, mając nadzieję że kiedyś trafię.
Odpowiedz
Hej, poszukaj na stronie federy, kojarzę że mają listę lekarzy zakładających wkładki. Możesz też odmawiającym dawać pod nos przepisy. Jest całe kompendium wiedzy na stronie federy.
Odpowiedz
A właśnie że nie.moja placówka jest na tej liście,widziałam ją, a rzeczywistość jest zupełnie inna.'nie zakładamy na NFZ" "ja nie zakładam" a jak powiedziałam że przecież mogę to padło sakramentalne "po 3 cc, to jest przeciwskazanie!" No to ja wprost " no to kto mi założy, gdzie mam iść?" A on "trzeba się przejść po prywatnych gabinetach, to pewnie się ktoś znajdzie, ale on tego nie zrobi, nie weźmie za to odpowiedzialnosci"- i co mi po skargach, powiedz?a wiem że są dziewczyny po 3cc jak ja i mają spirale.wiec wolę oszczędzić czas i od razu iść tam gdzie mi założą, nie robiąc problemów na dzień dobry, bo mam trochę tych ginekologow w mieście i trochę mi zejdzie tak wszystkich obskoczyc.a rzeczony lekarz( z Lublina zresztą) zasłoni się medycznym przeciwwskazaniem i kto mu udowodni że nie ma racji?
Odpowiedz
Rozumiem Twoje podejście. Ale jak nie będziemy się skarżyć to nigdy się nic nie zmieni.
A wracając do tematu poleceń. To jest forum aborcyjne, większość osób odchodzi po abo. Także nawet jeśli był ktoś z Twojego miasta to już się nie odezwie. Może poszukaj na grupach tematycznych na fb, myślę że będzie skuteczniej.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości