Krążek dopochwowy NUVA RING
#11
Ja używałam krążka raz nie wiem czy dwa tygodnie były cały czas miałam plamienie więc się podałam. Choć z tego co wiem jak bym się nie poddała to przy kolejnym problemu już by mogło nie być. Poza tym było ok nie czuć go było ani na codzień ani przy stosunku.
„Żyjemy w smutnej epoce, w której łatwiej jest rozbić atom niż uprzedzenie.”
A. Einstein
Odpowiedz
#12
Ja tylko na początku stosowania miałam plamienia. Ale powiedziałam, ze dam radę i wytrzymałam.Teraz już mija 2 msce jak stosuje ringi i jestem zadowolona.Nie plamię, brak upławów jest ok. Partner nie czuje ringa, nie przeszkadzają mu.
Bałam się, że nie wyjmę potem ringa ale to było nieuzasadnione ;D Plusy są takie, że ma się spokój na 3 tygodnie, nie trzeba pamiętać o braniu codziennie np tabsów. Po prostu data w kalendarz kiedy wyjąć i jest ok ;)

Ogólna ocena jestem zadowolona.

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.
Odpowiedz
#13
Po tabletkach tak samo można plamić. Dziewczyny to są hormony. Czytałam, ze plus tych ringów, ze w nie wnikają w cały organizm ?
Odpowiedz
#14
Dokladnie. To sa hormony ktore uwalniane powoli moga dzialac identycznie jak tradycyjne tabletki.
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#15
Ja bardzo chwalę sobie nuvaring, niesamowita wygoda, musisz o nim pamiętać 2 razy w miesiącu,a nie jak z tabletkami codziennie, i omijasz wątrobę dla której tabletki nie są obojętne. Z tego co wiem jest również trochę tańszy odpowiednik, polaring, taki sam skład hormonów, dla stosujących - można podpytać przy następnej wizycie ;)
Odpowiedz
#16
Właśnie zastanawiało mnie zawsze mycie nuva ring. Niestety, ale nie za bardzo się o tym mówi, a na prawdę jest to dość istotne. Sama tego w lotce nigdzie nie widziałam, ale sama z siebie codziennie lekko przemywałam ten ring, bo dla mnie było mało higeniczne.
Odpowiedz
#17
Marlez nie cytuj postów, pozatym odpowiadasz na stare posty, ten akurat z 2018 roku...
Odpowiedz
#18
po co przemywasz ring? zmieszasz ilość hormonu tym sposobem, i zmniejszasz też jego absorpcję do twojego organizmu
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości