Plastry antykoncepcyjne Evra
#51
Zaczęłam sobie coś wkrecac. Ostatnio słabo się czułam i odkleilam plaster 3 dni temu. Póki co brak krwawienia. Bolą mnie piersi,mam zawroty głowy i jakby lekkie mdłości. Już ciążę wkrecam Ale to raczejhe nie możliwe. Czy to normalne ze po hormonach i nagłym odstawieniu można się tak czuć? ??
Odpowiedz
#52
Osobiście hormony bardzo zle znosilam.
Libido do dupy. Burza humorow. Bole głowy itd.
Wszystkie skutki uboczne z ulotki.
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#53
Ok Ale wydawało mi się ze jest ok. Ale 4 mc A tu ostatnio zawroty głowy. Odkleilam Ale jakoś mi nie dobrze cały dzień A cycki bolą strasznie. Krwawienie miałam 26 kwietnia więc na objawy ciążowe za szybko. Ale oszaleje jak zaraz okresu nie dostanę.
Odpowiedz
#54
Ja evry używałam kilka lat z przerwami i nie miałam żadnych poza spadkiem libido skutków ubocznych, no i może jak raz przykleilam ba posladek to zajęłam razem z majtkami :)) teraz czekam na @@@ i przyklejam znów . A jeszcze wczoraj pierwszy stosunek od akcji i gumka pękła jakieś fatum po prostu!!! Plastry muszą byckoniecznie!!
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości