Plastry antykoncepcyjne Evra
#51
Zaczęłam sobie coś wkrecac. Ostatnio słabo się czułam i odkleilam plaster 3 dni temu. Póki co brak krwawienia. Bolą mnie piersi,mam zawroty głowy i jakby lekkie mdłości. Już ciążę wkrecam Ale to raczejhe nie możliwe. Czy to normalne ze po hormonach i nagłym odstawieniu można się tak czuć? ??
Odpowiedz
#52
Osobiście hormony bardzo zle znosilam.
Libido do dupy. Burza humorow. Bole głowy itd.
Wszystkie skutki uboczne z ulotki.
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#53
Ok Ale wydawało mi się ze jest ok. Ale 4 mc A tu ostatnio zawroty głowy. Odkleilam Ale jakoś mi nie dobrze cały dzień A cycki bolą strasznie. Krwawienie miałam 26 kwietnia więc na objawy ciążowe za szybko. Ale oszaleje jak zaraz okresu nie dostanę.
Odpowiedz
#54
Ja evry używałam kilka lat z przerwami i nie miałam żadnych poza spadkiem libido skutków ubocznych, no i może jak raz przykleilam ba posladek to zajęłam razem z majtkami :)) teraz czekam na @@@ i przyklejam znów . A jeszcze wczoraj pierwszy stosunek od akcji i gumka pękła jakieś fatum po prostu!!! Plastry muszą byckoniecznie!!
Odpowiedz
#55
Hej, dziewczyny zwykle plaster naklejam/odklejam o 10:00 a dziś po przerwie 7 dniowej, przykleiłam przed chwilą.Ulotka nic o tym nie mówi?
Odpowiedz
#56
Myślę że to nie robi różnicy.
Odpowiedz
#57
Nie zrobi różnicy. Z plastrami problem jest taki, ze jak źle przykleisz bądź Ci się odkleją to nie są wtedy tak skuteczne jak być powinny.
Dlatego tu jestem ?
Evry używałam od 8-9 lat albo i dłużej (odkąd są na rynku) bo bardzo nie chciałam tabletek.
Ostatnimi czasy częściej uprawiam sport, chodzę na basen… nie zauważyłam, że plaster zwinął się na skórze (zawsze naklejałam na pośladku) i pyk: trafiony zatopiony ;)
Odpowiedz
#58
#plastry #evra

Hej, wczoraj powinnam nakleić nowy plaster po tygodniowej przerwie,ale nie zdążyłam do apteki w której wykupuje receptę roczna.
Nakleje dziś, i dzień zmiany plastra mi się zmieni z poniedziałku na wtorek?

Kurde, wolałabym drugi plaster nakleić w poniedziałek, można tak zrobić wgl?
Odpowiedz
#59
Hej, myślę że bez problemu możesz nastepny nakleić w poniedziałek.
Ale skoro dziś masz obsuwę jednego dnia to przez tydzień stosuj prezerwatywy.
Odpowiedz
#60
(05-07-2022, 10:48)o_lisek napisał(a): Hej, myślę że bez problemu możesz nastepny nakleić w poniedziałek.
Ale skoro dziś masz obsuwę jednego dnia to przez tydzień stosuj prezerwatywy.
Tak tak, wiem stosowała bym aczkolwiek partnera i tak nie ma więc no :) ale dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości