Plastry antykoncepcyjne Evra
#11
samosiu ja tez nosiłam na ramieniu mi nie przeszkadzało że ktoś widzi...długo ich nie nosiłam bo nie mogłam....
Odpowiedz
#12
A dlaczego nie mogłaś? :)
Odpowiedz
#13
żle się czułam po nich i kazała mi przerwać je brać...spirali jak na razie nie mogę beczy i znowu wróciłam do tabletek teraz przepisała mi inne i powiem ci że właśnie skończyłam drugie opakowanie i jak na razie jest dobrze...odpukać,,, mam nadzieję że tak będzie bo jak nie to nie wiem już co będę brała:(
Odpowiedz
#14
Trzeba szukać i kombinować:) coś musi przypasować. Mam nadzieję że będą Ci służyć nowe pigułki. A jakie masz?
Odpowiedz
#15
levomine..... wcześniej brałam chyba z 4 rodzaje i zawsze było żle.....te na razie nie powodują żadnych skutków ubocznych no może trochę więcej nerwowa jestemwnerw zobaczymy...A ty masz plastry ?
Odpowiedz
#16
Tak :) Chciałabym aby przypasowały. Aaaa.... Będzie co ma być:D
Odpowiedz
#17
Ja niestety też należe do grona tych, ktorym plastry nie przypasowaly. Ale na mnie ogolnie hormony źle działają.
Poza samopoczuciem draznila mnie ta brzydka otoczka z brudu wokół. Najlepiej nosilo mi się na lopatce, na ramieniu jakoś glupio się czulam w okresie letnim. Ludzie mimowolnie zwracali na to uwage, poza tym nieestetycznie w związku z tym brudem to wygladalo.
Ale być może dla Ciebie plastry okażą się idealne :-) trzeba próbować.
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
#18
no ten brud to serio slaby... Nie wiem ze tyle czasu minela od wyjscia ich na rynek a producent nic w tym kierunku nie zrobil.. W innych krajach to plastry sa kolorowe-mozna sobie wybrac z jakims fajnym motywem a u nas jeden motyw- brud :]
Odpowiedz
#19
"jeden motyw-brud" ubaw
Genialne ;)
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
#20
Samosia, a czemu decyzja padła na plastry? Umknęło mi to na shoucie, tak myślę.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości