Żarty się skończyły!
#1
http://m.onet.pl/wiadomosci/lodz,0x1xmp
Odpowiedz
#2
No mamy protest. Kolejny.
Wiecie co? Troche mnie to wszystko wkor wia. Wiem, moze sama siedze w domu, ale jak nie porywam sie na cos to nie dyskutuje przynajmniej. Caly net dzis wrze o odrzuconym projekcie, jaka to tragedia, ze jak to tak moze byc...dziewczyny w komentarzach na fb jak by mogly to by pod sejm krzyzem polecialy lezec. I ze trzeba cos z tym zrobic i ze tak byc nie moze i ze to wszystko chyba sen i ze trzeba sie spotkac ze srodowiskami naszymi i cos zrobic.... Ku rwa a nic sie nie dzieje.. Sama psa powiesilam na Chazanie i Terlikowskim, ale ta powszechna pseudo mobilizacja zaraz zgasnie jak by ja pies obszczal i dalej nic z tego. Ja pomyslu nie mam, ale pikiety i zgromadzenia nic nie daja.. Tak na prawde to nie wiem co trzeba by bylo zrobic, zeby karta choc troche sie odwrocila. Na pewno nie stac pod sejmem, bo skoro tam pis rzadzi to i tak wiekszosc patrzacych to oni. Ktos dzis rzucil slowo referendum.-o! Moze to jest wyjscie? Tylko jak do tego doprowadzic... Rece mi opadaja :(
Odpowiedz
#3
O ile się nie mylę to ci z PO chcieli odrzucenia obu projektów a w zamian referendum .
Ten fetor będzie trwał dopóki pisdzielce rządzą :(
Odpowiedz
#4
Nie wiem jakie są inne rozwiązania poza manifestacjami...sęk w tym, że my sami chyba nie wierzymy, że to może coś dać. No bo przecież i tak maja nas w dupie, czy manifestujemy, czy nie.

A co do referendum, wątpię żeby to przeszło. Rzad zrobi wszystko, żeby nie wyszła prawda o tym , czego naprawdę chce lud....
Odpowiedz
#5
Matka a weź sie wypowiedz...
Odpowiedz
#6
Ja też śledzę dziś poczynania naszego rządu i ręce mi opadają. Dla ciekawskich, jakby kto chciał sprawdzić jak głosują jego "sympatycy":
http://www.newsweek.pl/polska/calkowity-zakaz-aborcji-lista-poslow-ktorzy-glosowali-za-stop-aborcji-,artykuly,397528,1,1,2.html

Dopiero zastanawiałam się co zrobić, żeby poprawić obecną sytuację kobiet, a teraz widzę, że szykują się jeszcze gorsze czasy. Ciekawe jak daleko w planowaniu rodziny pójdzie nasz rząd, może zaraz będzie zakaz stosowania antykoncepcji... Bo to przecież też nie w zgodzie z chrześcijańskim kanonem...
Odpowiedz
#7
Krzykiem nic sie nie zdziala, mozna jedynie wyjebac sejm z calym tym kurestwem w kosmos. Jakby nie corcia to bym na ochotnika jak terrorysta ich wszystkich przerobila na zarcie dla psa, ale musze zyc na wolnosci i chronic swoje dziecko przed pojebami.
Odpowiedz
#8
Ja też już od kilku ładnych dni śledzę co się w tej sprawie dzieje i jestem po prostu przerażona bo to jest już przegięcie. Protesty mają w dupie widać to było dobrze w temacie TK. Tyle z tego dobrego że fala protestów zwróciła na nas oczy EU. Nie wiem może teraz też tak trzeba przecież za chwilę będziemy tu mieć Salvador. 
Choć gdzieś z tyłu głowy mi siedzi, że z ustawą nic nie zrobią, a po prostu chcą odwrócić oczu narodu od jakiegoś grubego przekrętu. Od roku tak robią...
„Żyjemy w smutnej epoce, w której łatwiej jest rozbić atom niż uprzedzenie.”
A. Einstein
Odpowiedz
#9
I tak sobie pomyślałam o zbiorowym pozwie kobiet (polek) przeciwko państwu polskiemu do Trybunału Praw Człowieka w Hadze...
„Żyjemy w smutnej epoce, w której łatwiej jest rozbić atom niż uprzedzenie.”
A. Einstein
Odpowiedz
#10
Nie jestem ani za PO ani za PiS, to jest superpomysł, by się przerzucać oświeconym społeczeństwem. To nie jest temat ani na miare górników, ani pilęgniarek. Poczekajcie do wiosny...zobaczycie co bedzie. Dwa ...dziwnie morawiecki się schował ;)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości