Żarty się skończyły!
#71
I zamiast zdjęcia, będziemy mieć skan naszej cipki;)
Odpowiedz
#72
klnie Ja sie tam glosno nie wypowiadam poniewaz takie slowa cisna mi sie na usta, ze regulamin naszego forum moze tego  nie udźwignąć klnie
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#73
udzwignie :D dla ciebie cenzura zostanie zdjeta :D walll

dziewczyny, powiem wam, że mój wkurw siegnął zenitu i jak nigdy robię comming out u siebie w mieście
mam wyjebane na to co bedą sobie o mnie myśleć, strajk kobiet robię u siebie na rynku

zgłosiłam już zgromadzenie w urzędzie miasta i będzie się działo!!!!
w ten katolicki syf trzeba tchnąć oddechu świerzości
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#74
Pojebalo sie w łbach tym u góry.... Niech *** zwala sobie dobrze konia to moze cisnienie im zejdzie i sie odjebia od naszych macic!!!
Od mojej macicy *** wara! Czy to bede wjezdzac czy wyjezdzac z kraju nie dam sie zboczencom macac! Ni chuja! Niech spierdalaja na drzewo!!!
Chcą kontroli to niech kontroluja sobie wytrysk....ilosc mordowanego nasienia. Banda debili! Szkoda gadac.... cisnie sie na usta *** im w dupe....ale widac, ze za dobrze jeszcze by im bylo. Tak bardzo rządzący lubia sobie wchodzić w dupe.
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#75
Dzialaj matka. Nas z pod sejmu deszcz wykurzyl ale ktos tam fote zdazyl zrobic jak moj mezus stal z haslem o macicy ;) A jutro znowu ogien!
Odpowiedz
#76
O której i gdzie się wybierasz?
Odpowiedz
#77
Dziewczyny a z tą ustawą, że będą badać kobiety przed wyjazdem za granicę to nie jest jakiś żart - typu azs dziennik?
Bo to mało realne, przynajmniej jak Pl nalezy do UE by takie cyrki były robione i chyba raczej nie jest to wykonalne by takie weryfikacje robić.
Odpowiedz
#78
Gdyby chcieli nas rzeczywiście karać za usunięcie ciąży, to jakoś musieliby sprawdzać, czy nie wyjeżdżamy właśnie w tym celu :D
Odpowiedz
#79
Wrania, kto na to znajdzie pieniadze by znowu " zamknąć" granice i postawić tam celników :-)
Myślę, że jest to jakiś "gruby" żart by zaostrzyć sytuację i zasiać ferment.
Odpowiedz
#80
padało w warszawie?
byłam na mazurach na kilka godzin to pogoda całkiem znośna
na jutro zapowiadają deszcz ale ja mam namiot duży to będize sie gdzie schować :D

nie mam pomysłu co robić wtedy
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości