prezerwatywy
#31
Kanapa i ja ciebie:D
Odpowiedz
#32
Dziś próbujemy Skyna, nawilżanych. Ale nie dowcipnie :)
Zdam relację ;)
Odpowiedz
#33
ja musze tez kupic sobie jakieś bo przed okresem moja szyika macicy sie opuszcza a moje sznureczki sa bardziej odczuwalne niz w innym czasie
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#34
ja kiedyś skinów używałam i Pan Mąż powiedział że nie czuje różnicy między tyni super cienkimi skinami a durexami, ale myślę że poprostu to kwestia nastawienia że guma to guma.
a ja - hmm... sam fakt przerwy na nałożenie robi swoje więc dla mnie też nie było różnicy
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
#35
No my też spróbowaliśmy skinów ale mój jednak woli durexy super cienkie ultima, czy jakoś tak, ale ja ostatnio za każdym razem po gumie mam jakieś pieczenie i namówiłam go na przerywane :-) A już niedługo będzie luz bo w marcu idzie na wazetkomie :lol::lol:
Maskota jestem Ci ogromnie wdzięczna bo to Ty napisałaś że twój miał w Gdyni no i tak udało mi się mojego wysłać.
Odpowiedz
#36
Mój się kompletnie odzwyczaił od gum.
No powiedział, że jest różnica, ale guma to guma.
W pupę powiedział, że jestem głebsza :P
No i w trakcie dostałam @ :)
Odpowiedz
#37
Proszę otworzyć watek o sexie analnym. Bardzo proszę :) jestem dziewica tam, jestem ciekawa i przede wszystkim jestem chetna spróbować. No wiecie. Szczegoly techniczno- fizjologiczno odczuciowe.
Odpowiedz
#38
:D ale prosze bardzo :D
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#39
(23-01-2014, 22:39)leia napisał(a): No my też spróbowaliśmy skinów ale mój jednak woli durexy super cienkie ultima, czy jakoś tak, ale ja ostatnio za każdym razem po gumie mam jakieś pieczenie i namówiłam go na przerywane :-) A już niedługo będzie luz bo w marcu idzie na wazetkomie :lol::lol:
Maskota jestem Ci ogromnie wdzięczna bo to Ty napisałaś że twój miał w Gdyni no i tak udało mi się mojego wysłać.
nie ma za co :)

tylko pamiętaj żeby się pilnować dopuki nie będziesz miała w ręku wyniku na "0" bo inaczej bedziesz zestaw zamawiać :)
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
#40
A czy któraś z Was stosowała tą diafragmę???
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości