prezerwatywy
#41
Ja nie stosowałam. Wiem co to jest i nie polecam. Musisz nauczyć się to zakładać na szyjkę macicy, to taka nakładka na szyjkę. Potem musisz to myć i utrzymywać w warunkach higienicznych. Do tego musisz użyć środka plemnikobójczego, więc podwójne zabezpieczenie, ale jakże i tak nie do końca skuteczne. no można do tego dodać jeszcze stosunek przerywany i będzie jeszcze większa skuteczność. Ale ile przyjemności w tym dla Was, a ile stresu? No nie wiem....
Odpowiedz
#42
znajomi ginekolodzy też nie polecali, bardzo zawodna metoda jeśli się idealnie jej nie stosuje, a jednocześnie trudna
Odpowiedz
#43
dziewczyny znowu muszę "wykorzystać" Waszą wiedzę .... sorry... chodzi o prezerwatywy...wiem baba 30plus lat a tu takie pytanie...no ale muszę....irytuje mnie pytanie ....."jak?"...wiem ze prezerwatywa daje tylko 90% skuteczność antykoncepcji...ale nie mogę pojąć jak może się zdarzyć ze prezerwatywa nie pęknie ...a kobiety są w ciąży...mam koleżankę i z prezerwatywą ma 2 dzieci...w sieci też widziałam takie historie... teraz widziałam, że koleżance na forum też przytrafiła się taka sytuacja...my z mężem teraz w chwili obecnej stosujemy tylko prezerwatywy (noi kalendarzyk)...wiem zaraz nakrzyczycie na mnie ze słaba antykoncepcja... ale tabletki jadłam ponad 10lat i bardzo mi źle służyły....zrobiłam przerwę sobie i lepiej się czuje ... schudłam itd. ostatnio się tak boje ze prezerwatywa mnie zawiedzie, ze nawet wystrzegam się seksu...a nie tedy droga...głupie ale napisze....moj maż wyrzuca prezerwatywa...a ja głupia jeszcze sprawdzam zużyta zawstydzony czy coś się nie przedostało....
proszę powiedzcie mi czy jest taka możliwość aby prezerwatywa była cała-ten kapturek a kobieta zaszła w ciąże??? no musiałam to napisać!!! sorry :D:D:D
Odpowiedz
#44
Sie nie ma co śmiać. Ja z chłopakiem sprawdziliśmy pod kranem z wodą czy nie przeciekają. :p
Odpowiedz
#45
Mnie nigdy nie zawiodła prezerwatywa, ale słyszałam o takich cudach. Nie wiem co o tym sądzić. Sama również zawsze sprawdzam czy nie pękła i mimo iż jest cała - obawiam się ciąży ehhh bezradny
Odpowiedz
#46
(14-11-2014, 22:46)Kanapa napisał(a): Sie nie ma co śmiać. Ja z chłopakiem sprawdziliśmy pod kranem z wodą czy nie przeciekają. :p
My też :lol:
Odpowiedz
#47
dziewczyny raz w życiu nam pękła ale z boku-wzdłuż :D.... nigdy się nie zsunęła...ale jak nie możemy ja założyć bo jest "dziwna" ze tak powiem w rolowaniu to idzie zaraz do kosza....ale ja dalej nie mogę zrozumieć jak ten małe pojemniczki dostają się przez cała gumeczkę do jajeczka ????? aż mam strach w oczach...p.s. używam prezerwatyw tylko firmy durex, ze sprawdzonego źródła ...patrze na datę ważności oraz czy jest w nich tzw.powietrze...aby nie była przebita przez jakiegoś katola...ponieważ wiem ze oni nie uznają prezerwatyw...
wiec dalej nie mogę pojąć ---- Jak????
Odpowiedz
#48
June14, jeśli może Cię to jakoś uspokoić, to u kobiet w wieku 35lat i więcej, prezerwatywy dają wysoką skuteczność. Kobiety w tym wieku są oczywiście mniej płodne, ale też mają (i ich partnerzy) większą wprawę w ich stosowaniu. Błąd mógł się pojawić np. podczas wyciągania członka.
Odpowiedz
#49
drogie koleżanki temat prezerwatywy nadal mnie intrygował ....wiec poszukiwałam wiedzy w sieci i znalazłam ten artykuł ...dziele się z Wami nim ... nie wiem czy to dobre źródło informacji :-)
http://www.papilot.pl/ciekawostki/3590/Cala-prawda-o-mikroporach-w-prezerwatywie.html
Odpowiedz
#50
Ale żeby zajść w ciąże w prezerwatywie to najpierw musi w niej coś być. Skąd pewność, że podczas tarcia o pochwę nie przesuwał plemników ku wyjściu(czyli górze) i prezerwatywa się trochę nie zsunęła hmm?
oklasky CeeM  oklasky
 
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości