prezerwatywy
#1
Thumbs Up 
Jak juz kiedys wspominalam uzywam prezerwatyw od lat .Durexy w moich odczuciach:D sie pogorszyly jakosciowo pozatym sa drogie.Uzywalam duzo conomore z biedronki sa fajne dzis bede testowac lidlowskie nazwe podam wieczorem bo zostawilam w torebce w aucie:P
Wypowiadajcie sie kochane jakich uzywacie jakie Wam pasuja :)
Odpowiedz
#2
Opowiedzcie mi o Skynach. My nie musimy używać, ale może kupię dla zabawy :P Chyba że mój mnie z łóżka wyrzuci Undecided
Odpowiedz
#3
Ja postaram sie dzis testowac mondos. Sa smakowe truskawka jablko wanilia i kokos zdam relacje :D
Odpowiedz
#4
Supernova miałam okazję niedawno testować Skyna i szczerze dla mnie żadna różnica. Chyba jednak wolę czarne durexy :D
jednak Pan Facet zachwalał je że ło jeju i tylko teraz je chce ;)
Odpowiedz
#5
No to widać jest różnica. Dla Ciebie żadna wiadomo, no ale faceci gumek nie lubią, a skoro jemu nawet przypasowaly, to chyba jest ok. :)
Odpowiedz
#6
Ja też ich nie lubię :/ bo kto lubi jeść cukierka przez papierek...dlatego muszę pomyśleć nad czymś innym.

Ja to w sumie zawsze używałam właśnie durexów, kilka razy unimile ale właśnie one mi 3 razy pękły więc podziękowałam. Na szczęście pigułka po zadziałała za każdym razem.
Odpowiedz
#7
Eeee nie fajne nie polecam mondos fruity z lidla.Po pierwsze nie smakowe a zapachowe ale co z tego.smaku wogole nie maja.Po drugie krol uznal ze ciasne lepsze durexy oooo
Odpowiedz
#8
No juz mamy info. Widze ze robimy rozeznanie rynku :D
Odpowiedz
#9
No jak zuzyje te to bedziemy kolejne testowac :D napewno dam znac :)
Odpowiedz
#10
Pan Mąż stwierdziła że skiny niczym się nie różnią od innych cienkich
a ja preferuje (a własciewi preferowałam :P ) dureksy z samochodem na pudełku - bieżnikowane :D
innych nie uznaje Cool
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości