Pomocy Pilne
#21
Dziękuję bardzo. Czyli zrobię w przyszły wtorek test. Właśnie mija mi 24h po stosunku. Jeszcze tylko jakieś 8h i będę miała Elkę.
Odpowiedz
#22
Wzięłam tabletkę jakieś 10 minut temu i popiłam wodą. Na razie nic się nie dzieje na 11.00 mam do pracy. Założyłam podpaskę i wzięłam na zapas do torebki z tamponami. Kiedy mam się spodziewać jakiejś akcji? Po 30 minutach godzinie? Dwóch?
Odpowiedz
#23
Na 99% nie będzie żadnej akcji, nic. To nie jest lek poronny. Nie powinnaś dostać żadnego plamienia, krwawienia. Ale oczywiście nie ma gwarancji bo każdy inaczej reaguje na leki. Przeczytaj sobie ulotkę. Bardziej prawdopodobne jest, że będziesz mieć mdłości czy zawroty głowy, ale to też wcale nie jest oczywiste. To będzie zwykły dzień, nic się nie zdarza. Nawet miesiączka powinna przyjść normalnie o czasie.
Odpowiedz
#24
Faktycznie nie czuje się inaczej. Nawet nie mam mdłości może mi się lekko odbija ale wczoraj najadłam się wędzonej makreli. To jest mój pierwszy raz z Elką i tego typu "koleżankami". Dlatego się boje bo chciałabym iść do pracy i dzisiaj normalnie funkcjonować ale tak jak napisałaś chyba nie mam co panikować. Zobaczę co będzie do 11.00 ale jak przez ponad 2 godziny nic się nie wydarzy to znaczy że raczej już się nie zadzieje i mogę normalnie pracować.
Odpowiedz
#25
Jestem po 8 godzinach od tabletki. Nie mam krwawienia jedynie trochę brzuch mnie bolał z lewej strony jak podczas okresu i czasami mi się odbijało. Ogólnie nie zauważyłam jakiś rewelacji odnośnie skutków ubocznych.
Odpowiedz
#26
U mnie jedynie jako skutki uboczne to była super mocna tkliwość piersi, ale poza tym w normie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości