19-03-2026, 08:34
Hej dziewczyny 5.03 rozpoczęłam działanie wszytsko szło książkowo.
6.03 zaraz po skurczach zaczęłam się oczyszczać , dwa dni mocnego krwawienia itp. Zrobilam Beta powtórzyłam po 5 dniach spada jest ok.
Później miałam zwyczajny okres. Przed wczoraj 17.03 dostałam znowu dużego krwawienia że skrzepami, wczoraj silnego bólu głowy z temp. do 38 ale tylko raz.Dziś od rana znowu mocne oczyszczanie. Czy to normalne czy lepiej zgłosić się do lekarza ?
6.03 zaraz po skurczach zaczęłam się oczyszczać , dwa dni mocnego krwawienia itp. Zrobilam Beta powtórzyłam po 5 dniach spada jest ok.
Później miałam zwyczajny okres. Przed wczoraj 17.03 dostałam znowu dużego krwawienia że skrzepami, wczoraj silnego bólu głowy z temp. do 38 ale tylko raz.Dziś od rana znowu mocne oczyszczanie. Czy to normalne czy lepiej zgłosić się do lekarza ?
