Czy to mogą być powikłania?
#1
Hej dziewczyny 5.03 rozpoczęłam działanie wszytsko szło książkowo. 
6.03 zaraz po skurczach zaczęłam się oczyszczać , dwa dni mocnego krwawienia itp. Zrobilam Beta powtórzyłam po 5 dniach spada jest ok.
 Później miałam zwyczajny okres. Przed wczoraj 17.03 dostałam znowu dużego krwawienia że skrzepami, wczoraj silnego bólu głowy z temp. do 38 ale tylko raz.Dziś od rana znowu mocne oczyszczanie. Czy to normalne czy lepiej zgłosić się do lekarza ?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Czy to mogą być powikłania? - przez Kate09 - 19-03-2026, 08:34
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez o_lisek - 19-03-2026, 12:00
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez Kate09 - 19-03-2026, 12:28
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez o_lisek - 19-03-2026, 13:47
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez Kate09 - 19-03-2026, 14:24
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez o_lisek - 19-03-2026, 14:29



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości