Antykoncepcja po "akcji"- wasze przemyślenia,skutki uboczne
#3
Rozumiem i szanuję.Niestety,problemy skórne,mogą dotknąć każdego,ale z dnia na dzień jest coraz lepiej,tylko te blizny dobijają ? Wiem,że istnieje możliwość ich całkowitego usunięcia,ale dołki niestety pozostaną delikatnie widoczne.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Antykoncepcja po "akcji"- wasze przemyślenia,skutki uboczne - przez NightlifeAn - 23-06-2025, 20:37



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości