28-03-2023, 20:50
(28-03-2023, 19:39)Elena1984 napisał(a): Pinezka ja trzy razy zaszłam w ciążę bez kończenia w środku haha także jak widzisz to nic nadzwyczajnego. Mam trójkę dzieci, dwie abo za sobą i jedno poronienie.
proszę Cię powiedz jak się zabezpieczanie bo serio mi to spędza sen z powiek co będzie potem
