Antykoncepcja dla 'zbyt płodnych' :/
#9
(28-03-2023, 19:39)Elena1984 napisał(a): Pinezka ja trzy razy zaszłam w ciążę bez kończenia w środku haha także jak widzisz to nic nadzwyczajnego. Mam trójkę dzieci, dwie abo za sobą i jedno poronienie.
Mój Boże szok  proszę Cię powiedz jak się zabezpieczanie bo serio mi to spędza sen z powiek co będzie potem  :l
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Antykoncepcja dla 'zbyt płodnych' :/ - przez Pinezkaaa8 - 28-03-2023, 20:50



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości