Zmiany w symptomach miesiączki
#1
Cześć dziewczyny, 
Fajnie tu i nadal zaglądam do Was, od czasu mojej abo - w październiku 2022  :-) 

Krwawienie po utrzymywało się u mnie do następnej miesiączki (w sumie jakieś 7 tygodni)  szok
Już pisałam gdzieś, że pierwsza miesiączka była BARDZO intensywna pod względem ilości krwi i skrzepów. Zaskoczyła mnie znienacka, ale byłam taka szczęśliwa, bo wiedziałam, że moje "katusze" z krwią już niebawem się skończą i tak w zasadzie było. 
Co ciekawe to to, że w ogóle nie miałam symptomów nadchodzącej miesiączki. Przed abo zawsze w pierwszy dzień miesiączki pobolewał mnie brzuch i plecy. Odczuwałam też takie jakby parcie od środka, a w tej pierwszej miesiączce po abo nic takiego nie wystąpiło. Nie zastanawiałam się zbyt wiele nad tym, wiedziałam, że ta pierwsza miesiączka po może być inna. 

No ale, druga miesiączka też przyszła bez żadnych symptomów. Dziś dostałam trzeciej i również bez niczego. Gdyby nie kalendarz i krew na wkładce, to nawet bym nie wiedziała, że dostałam  mysli

Zastanawiam się czy ta ciąża (abo było w 12tyg) mogła coś zmienić w fizjologii czy gdzieś, że teraz nic mnie nie boli ani nie dokucza? 
Nie zrozumcie mnie źle, ja wcale nie narzekam  :rotfl: ale jest to dla mnie dość zaskakujące i ciekawe  :)
Zastanawiam się też czy to tak zostanie mi już zawsze  :lol: oby! 

Dajcie znać jak to u Was wyglądało  prosi
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Zmiany w symptomach miesiączki - przez malamiii - 14-02-2023, 04:06
RE: Zmiany w symptomach miesiączki - przez o_lisek - 14-02-2023, 09:09
RE: Zmiany w symptomach miesiączki - przez misia08 - 14-02-2023, 12:15
RE: Zmiany w symptomach miesiączki - przez Zaba - 14-02-2023, 21:33
RE: Zmiany w symptomach miesiączki - przez misia08 - 14-02-2023, 21:40
RE: Zmiany w symptomach miesiączki - przez Kredka - 16-02-2023, 23:02
RE: Zmiany w symptomach miesiączki - przez malamiii - 11-04-2023, 17:24
RE: Zmiany w symptomach miesiączki - przez Supra89 - 31-07-2023, 22:58



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości