Endometrioza leczenie hormonami
#1
Sad 
Hej dziewuszki. Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na ten wątek (najwyżej  przeniesiecie).
Od kilkunastu lat zmagam się z obfitym krwawieniem i bolesnym misiączkowaniem. Ciągłe, nawracające stany zapalne spędzają mi sen z powiek. Mój lekarz ginekolog na te moje stany zapalne wprowadził mi antybiotykoterapię, przepisywał mi również co raz to inne tabletki antykoncepcyjne, na które reagowałam chyba wszysykimi możliwymi reakcjami ubocznymi. W końcu zrezygnowałam z przyjmowania antykoncepcji w ogóle co wiązało się z automatycznym nawrotem dolegliwości menstruacyjnych. Zaszłam też w nieplanowaną ciążę, którą postanowiłam przerwać (opis przebiegu mojej akcji jest na forum). Po akcji wystąpił problem z oczyszczaniem i zmuszona byłam przejść przez łyżeczkowanie. Od momentu łyżeczkowania moje stany zapalne powróciły ze zdwojoną siłą, średnio 3 razy w roku ląduję na oddziale ginekologicznym z powodu potwornych bóli całego podbrzusza, pleców, okolic przydatkow, pochwy i odbytu z promieniowaniem bólu do pachwiny i uda. Na oddziale za każdym razem leczą mnie antybiotykiem i środkami przeciwbólowymi. Obecnie jestem drugą dobę po wypisie ze szpitala. Po ostatnim badaniu przed wypisem lekarz stwierdził, że może to być endometrioza. Przepisując mi kolejny antybiotyk,(3 z kolei) kolejne tabletki o nazwie Qlaira bez jakichkolwiek tłumaczeń wypisał do domu. W tej chwili bolą mnie nadal okolice pochwy, pachwiny i uda, dodatkowo odczuwam takie jakby skurcze w podbrzuszu, może nie są jakieś mega bolące na tle reszty dolegliwości ale dokuczliwe.
Chciałam zapytać kochane forumowiczki czy może któraś z Was ma podobne objawy, może któraś ma zdiagnozowaną endometriozę i też jest leczona tylko antykoncepcją hormonalną? Może wiecie jakimi badaniami można zdiagnozować tą chorobę? Może znacie lekarza który może pomóc?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Endometrioza leczenie hormonami - przez Nana - 11-05-2019, 12:27
RE: Endometrioza leczenie hormonami - przez Matka - 11-05-2019, 22:37
RE: Endometrioza leczenie hormonami - przez Nana - 12-05-2019, 13:01
RE: Endometrioza leczenie hormonami - przez Matka - 12-05-2019, 18:07
RE: Endometrioza leczenie hormonami - przez Nana - 13-05-2019, 20:33
RE: Endometrioza leczenie hormonami - przez Nana - 13-05-2019, 22:34



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości