Spirala miedziana a NFZ - gdzie zakładają, a gdzie odmawiają
#9
wrażenia na świeżo po wizycie u dra Daniela Kurczowego na Dobrzyńskiej we Wrocławiu :)

Dr jako człowiek, miły uśmiechnięty , robi dokładny wywiad , niektóre pytanie nawet zadaje dwa razy :) Cytologię pobiera przemiła położna, szczoteczką, nie wacikiem (z pobieraniem wacikiem spotkałam się kiedyś w innej przychodni) , lekarz usg robi długo, od razu sobie notując :P ogólnie USG w porządku, endometrium 9,3 mm,

no i to co najważniejsze - pytanie o spiralę :)

Kiedy oświadczyłam że chcę założyć spirale, pan dr początkowo się skrzywił, ale zaraz dodałam że ma to być miedziana - odpowiedział - "ok, miedzianą można, ale musimy zaczekać na wynik cytologii, bo skoro Pani miała plamienia ostatnio to może w cytologii coś wyjdzie, przyjdzie pani za trzy tygodnie, będzie wynik, to porozmawiamy o spirali, USG jest w porządku"

hormonalną odradził - bo znalazł jakiś torbiel okołojajnikową, powiedział że niegroźna i nie trzeba się nią przejmować , ale hormony jej nie posłużą

generalnie z wizyty jestem zadowolona, lekarz konkretny acz sympatyczny, gabinet dobrze wyposażony, zdarzyła się mała obsuwa w kolejce, więc musiałam czekać trochę dłużej, ale poza tym nie mam zastrzeżeń, no i krótkie terminy oczekiwania jak na NFZ we Wrocławiu - ok tygodnia
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Spirala miedziana a NFZ - przez Samosia - 15-02-2014, 14:04
RE: Spirala miedziana a NFZ - przez wrannasz - 15-02-2014, 15:33
RE: Spirala miedziana a NFZ - przez Kanapa - 15-02-2014, 16:40
RE: Spirala miedziana a NFZ - przez camilla - 15-02-2014, 19:45
RE: Spirala miedziana a NFZ - przez Samosia - 15-02-2014, 20:04
RE: Spirala miedziana a NFZ - przez Supernova - 15-02-2014, 21:14
RE: Spirala miedziana a NFZ - gdzie zakładają, a gdzie odmawiają - przez wrannasz - 17-02-2014, 12:34



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości