antykoncepcja awaryjna bez recepty
#81
dziewczyny, co z tą tabletką?
można się nad tym zastanowić i to zamówić skoro jest taka różnica cenowa :lol:
ja bym była chętna.
też uważam, że każda kobieta, która nie lubi nietypowych niespodzianek powinna taką mieć :D
Odpowiedz
#82
Tabletka dostępna od ręki w Poznaniu (możliwe też zamówienie na kolejny dzień) w aptece Grunwaldzkie centrum leków, Grunwaldzka 15, za 125 zł.
Ogólnie w poznańskich aptekach ciężko ją dostać. Dzwoniliśmy z chłopakiem do 11 innych i tabletka była dostępna tylko na receptę albo "brak w hurtowniach".
Zastanawiające jet to, że niektóre apteki jakoś je jednak znajdują i mogą je sprowadzić w ciągu kilkunastu godzin..
Odpowiedz
#83
yani

dziekujemy za wiadomość
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#84
Wrocław.
Większość aptek do których dzwoniłam posiada jedynie escapelle, która jest na receptę (koszt tabletki to 50zl) Ella One znalazłam w aptece na św. Wincentego. (Koszt 150zł) Lek okazuje się być trudno dostępnym. Apteki po prostu jej nie mają lub tumaczą że nie są dostępne w hurtowni.
Umysł jest jak spadochron. Jeśli nie jest otwarty nie działa
Odpowiedz
#85
Sprawdziłam i ja dostępność Ellaone u mnie w aptece na dzień dzisiejszy nie ma!!! I nie mogą ją zamówić bo braki są na hurtowniach:(nerwus
jak dla mnie to po prostu ściema prolife-owców, by umyć ręce od tzw "problemu".
Najprostsze wyjście:
-my byśmy chcieli zamówić, ale hurtownia nie ma:bezradny
niech to szlagzly!!!!!
Odpowiedz
#86
Polskie realia :(
u nas to samo :(
na całą Polskę jedna i ta sama odpowiedz (szablon ubaw ) : "brak w hurtowni"
Odpowiedz
#87
ale to może być prawda, że jej nie ma w hurtowniach nadal

ja miałam informację, ze będzie dopiero na przełomie kwietnia - maja
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#88
Dzisiaj w radiu słyszałam, że ma być dostępna w aptekach w połowie kwietnia.
Odpowiedz
#89
Hahah, przeżyłam kiedyś wycieczkę po aptekach, tak jak mówicie - w hurtowniach braki.
Ale, ale w awaryjnych sytuacjach kombinacja tabletek antykoncepcyjnych (można wyłudzić od koleżanki i oddać kasę / odkupić) daje ten sam efekt. Oczywiście nie tak samo pewny, ale lepsze to niż nic. W necie szukajcie info o: Metoda Yuzpe

Mi w sytuacji podbramkowej, wykorzystałam kiedyś provere mojej kotki ;-)

edit ilterówka
Odpowiedz
#90
znamy :) mamy nawet wątek o niej

https://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=41
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości