antykoncepcja awaryjna bez recepty
#61
I mozna by je porozdzielac na spotkaniu, motywacja zeby przyjechac :)
Odpowiedz
#62
A mnie nie potrzebne beczy
Odpowiedz
#63
Mnie też Reniu. Ale wiem, że w ciągu kolejnych 2-3 miesięcy będzie potrzebne którejś mojej przyjaciółce, koleżance, siostrze, szwagierce, czyjejś córce etc. Może dla mnie nie potrzebne, ale dla kogoś bliskiego dobrze mieć :)
Odpowiedz
#64
mi tez niepotrzebna, ja nawet nie mam żadnej takiej bliskiej koleżanki, której by mogła być potrzebna, jedyna w sumie jaką mam taką bliską właśnie się drutuje i to też moja zasługa :) siostra jedzie na pigułkach, a z pozostałą rodziną, aż takich kontaktów nie mam....ale mogę się zrzucić i wziąć, a co mi tam, będzie leżeć najwyżej ;)
Odpowiedz
#65
jestem za i wezme tableteczke do apteczki. lepiej miec niz nie ;-)
Odpowiedz
#66
me too, jestem za :-)
Odpowiedz
#67
ja tez jestem za :) dobry pomysł....
jaka jest data ważności????
pytam bo czytałam gdzieś artykuł ze apteki nie zamawiają ellaone ponieważ ma ona niby bardzo krótką datę ważności....zdziwiło mnie to ...moje tabsy anty miały nawet 2 lata ważności...
Odpowiedz
#68
Mu niestety/stety niepotrzebna. Jadę na tabsach i gumkach. Wiec cóż się może zdarzyć mysli
Odpowiedz
#69
Melduję, że na Dunajewskiego w ZIKO Aptece w Krakowie tabletki już się skończyły.. ;-) Ponoć jest problem z dostępnością w hurtowni.
Odpowiedz
#70
będa dopiero na przełomie marca i kwietnia foch wiadomosć od dystrybutora
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości