antykoncepcja awaryjna bez recepty
#51
Co to znaczy,żenie dostali oficjalnego pisma?
w prasie i TV aż piszczy o zmianachw sprzedaży tego leku a Ci się zasłaniają oficjalnym pismem?
Odpowiedz
#52
No właśnie nic nie znaczy. Wykorzystywana jest niewiedza pacjentów i tyle. Apteka mimo, że czasem wygląda jak drogeria nadal pozostaje apteka. Nie jest to sklep w którym może czegoś nie być. Jeśli lek jest dopuszczony do obrotu i nie ma deficytow to apteka MA OBOWIAZEK go sprowadzić dla pacjenta.
Odpowiedz
#53
A mogą zasłonić się deficytem:l?
Kurcze, to byłoby za prostenerwus
Odpowiedz
#54
w jednej aptece na pytanie o ellaone oburzona farmaceutka udzieliła mi z jeszcze większym oburzeniem odpowiedzi "u nas nie ma takiego leku, i nie będzie"!!!
wiec chyba ta apteka do obowiązku się nie poczuwa...
Odpowiedz
#55
kobietajakinne zawsze można powiedzieć, ze nie ma leku w hurtowni, która obsługuje aptekę...

June nie można oceniać apteki po jednym pracowniku. Daje sobie uciąć rękę, że gdyby za plecami tej pani stał kierownik lub właściciel odpowiedz była by całkiem inna :)
Odpowiedz
#56
Apteka Centralna
ul.Puzaka 1
Warszawa

Dostępna na zamówienie. Bez recepty.
Pani nie potrafila mi udzielic informacji dlaczego nie ma jej na stanie, powiedziala, ze bez problemu zamowia w razie potrzeby...ale weslug niej nie ma potrzeby by byla dostepna od ręki.
Ostatni raz byla 26.01, uwaga w cenie 199zl.
Na moje pytanie skąd ta cena pani odpowiedziała... no niestety to jest droga sprawa. Na moją informacje, ze w większości aptek kosztuje ok.130zl...wzruszyla ramionami.
Pa­miętaj, że wszys­tko, co uczy­nisz w życiu, zos­ta­wi ja­kiś ślad. Dla­tego miej świado­mość te­go, co robisz
Paulo Coelho
Odpowiedz
#57
jest popyt będzie cena :D
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#58
Możemy tak zrobić, że mogę zamówić na WHW. Koszt 13 tabletek to 40 EUR = 165 zł. Jedna to cena 12,70 zł. Jak któraś będzie potrzebować do apteczki, to będzie jak znalazł. Co Wy na to?

Moja, odstąpiona od Matki, jeszcze jak nie miałam spirali, poszła niedawno do siostrzenicy....
Odpowiedz
#59
Super pomysł!
Odpowiedz
#60
Pomysł ekstra !
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości