antykoncepcja awaryjna bez recepty
#41
Braki w hurtowniach mogą wynikać z tego, że dotychczas sprzedaż EllaOne była niewielka (i podaż zapewne była dostosowana do popytu). Znacznie więcej sprzedawano Escapelle.
Odpowiedz
#42
Umnie w mieście jak narazie w tych aptekach co byłam chwilowo brak, po niedzieli niby ma być.. W tygodniu jak będę to sptawdze jak będą to dam znać..
Odpowiedz
#43
To ja mam dobre wieścijupi u mnie we wsi jest Ella one dostępna. Cena 135zł. Szczegóły wysłałam Matce na priv.
Odpowiedz
#44
Ja jutro będę również zwiedzać apteki ze względu na to, że będę musiała jej użyć. Mam nadzieje, ze bez problemu będzie dostępna. Zawiodła mnie prezerwatywa - okazało się, że pękła.
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
#45
(01-02-2015, 02:58)Crystal napisał(a): Ja jutro będę również zwiedzać apteki ze względu na to, że będę musiała jej użyć. Mam nadzieje, ze bez problemu będzie dostępna. Zawiodła mnie prezerwatywa - okazało się, że pękła.
Crystal teraz pękła? Tzn wczoraj?
Odpowiedz
#46
Tak wczoraj.

No to tak - byłam w dwóch aptekach. W jednej powiedzieli, że mogą mieć na jutro więc pojechałam do jeszcze jednej i była dostępna. Kupiłam ją bez najmniejszych problemów. Cena 122 zł.
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
#47
To super ze obylo sie bez wiekszych problemow, trzymam kciuki w oczekiwaniu na Twoj okres :)
Odpowiedz
#48
Dziękować :) buziak
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
#49
apteka w warszawie w przychodni na dabrowszczakow 5a nie ma tabletek i w hurtowni brak a poza tym bez recepty nie sprzedaja bo nie dostali oficjalnego pisma ze moga sprzedac bez recepty.
Odpowiedz
#50
o proszę, to jednak pytanie czy bez recepty ma sens.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości