antykoncepcja awaryjna bez recepty
#1
Od wczoraj, podobno, mozna kupić tabletkę Ella One bez recepty i to od 15 roku życia osoby kupującej.

Chciałbyśmy sprawdzić jak to wygląda w naszych aptekach i stąd prośba do was.

Czy mogłbyście przy okazji bedąc w aptece zapytać o możliwość zakupu i dostępność tej tabletki?
Chcemy napisać artykuł jak wygląda prawo a jak rzeczywistośc polskich kobiet i byłbyśmy wam niezmiernie wdzięczne za dane w postaci nazwy miasta, nazwy apteki i ulicy przy której się znajduje, jesli nie tutaj w wątku to na priv

Bardzo wam dziekujemybuziak
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#2
o proszę, a ja akurat o tym czytam :)

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3729244,pigulka-dzien-po-dostepna-bez-recepty-we-wroclawiu-ciezko-ja-dostac-lista-aptek,id,t.html
Odpowiedz
#3
Nie ma problemu w czwartek jestem w mieście a ze będę czekać ponad godzinę na młodego to polatam po aptekach i zobaczymy co i jak :)
Odpowiedz
#4
Się zrobi:)
Odpowiedz
#5
na was zawsze można liczyć :D
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#6
U mnie w pipidowie tez zapytać. ? Ja tam się nie wstydzę :)
Odpowiedz
#7
Pewnie ze pytaj
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#8
a ja pójdę do tej kwoki co mi odmówiła tydzień temu i teraz jej się spytam :P czy ma w sprzedaży:)
jak będę w mieście to się dowiem :)
Odpowiedz
#9
Jasne, nie ma problemu. Wybieram się na zakupy to pochodzę po aptekach.
Ale będzie fan jupijupijupijupijupi
Odpowiedz
#10
Szkoda, że przeczytałam to dopiero teraz, latałam dzisiaj po mieście, ale jutro zrobię rekonesans, spiszę tylko jak to się nazywa.:)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości