pęknięta prezerwatywa podczas miesiączki
#1
Cześć,
po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej moje miesiączki są dość nieregularne. Dziś, w 60 dniu cyklu dostałam plamienia. Również dziś odbył się „nieszczęsny” stosunek, podczas którego pękła prezerwatywa. 
Jakie są szanse, że zajdę w ciąże? Czy dla pewności wziąć tabletkę dzień po? Jeśli tak, to czy jest jakaś sprawdzona poradnia internetowa, która mi ją przepisze? 
Razem z partnerem wariujemy, bo to zdecydowanie nie jest czas na dziecko, a w internecie można naczytać się różnych opinii. 
Zniecierpliwiona i zdenerwowana czekam na odpowiedź
Odpowiedz
#2
Cześć, jak to mówią szansa na szymbansa zawsze jest. Możesz wykupić e-recepte np. w reaceptomacie i bez problemu otrzymać kod na receptę.
Odpowiedz
#3
(07-08-2022, 18:41)Kredka napisał(a): Cześć, jak to mówią szansa na szymbansa zawsze jest.  Możesz wykupić e-recepte np. w reaceptomacie i bez problemu otrzymać kod na receptę.
dobra to w takim razie dla pewności wezmę tabse dzień po. Dzięki!
Odpowiedz
#4
Hej, wiesz, ryzyko ciąży jest zawsze jeśli osoba uprawia seks z penisem. Ale przecież zupełnie nie wiesz w jakim momencie cyklu jesteś, czy tabletka dzień po zadziała. Możesz też podjąć ryzyko, szczególnie jeśli wydatki na te środki to znaczy koszt dla Ciebie.
Teleporada po receptę to minimum 50 zł, a tabletka to od 70 do 140 zł za escapelle i ellaone (o ile się ceny nie zmieniły). A gdyby doszło do ciąży to koszt zestawu poronnego to 70-75 euro. Więc nie kupując teraz tabletki dzień po już miałabyś na pół zestawu.
Możesz spróbować napisać do kolektywu [email protected]. to nieformalna grupa, która wysyla tabletki dzień po. Może akurat ktoś od nich mieszka w Twojej okolicy albo zdaza Ci wysłać.
Odpowiedz
#5
Pierwsza konsultacja bez lekarza - samo wystawienie e - recepty, w niektórych portalach jak trafisz okazje jest po 20 zł tylko trzeba czytać dokładnie. Ja już nie raz upolowałam e- receptę za 20 zł na krople do oczu.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości