Brak okresu
#1
Hej. Brałam w ostatnim czasie kilka razy tabletkę escapelle. 25 października miałam krwawienie dość intensywnie po escapelle później 09 listopada wzięła ponownie escapelle i ostatni raz około 20 listopada . Od tej pory nie mam żadnego krwawienia nie wiem kiedy przyjdzie okres boje się zrobić test panicznie nie wiem czy to zaburzenia po escapelle czy ciąża chociaż objawów ciąży raczej nie czuje poza tym że mam tkliwe piersi ale żadnych nudności żadnego parcia na pęcherz ani zgagi jak w poprzedniej ciąży
Odpowiedz
#2
Hej, obstawiam że to przez escapelle po prostu. Ona ma naprawdę dużą dawkę progesteronu więc ciało nie ogarnia co ma robić. Jeśli nie masz objawów typowych dla ciąży to czekaj spokojnie na miesiączkę. Jeśli chcesz sprawdzić to zrób zwykły test z apteki i będzie wiarygodny.
Odpowiedz
#3
Tak właśnie myślę że by już pokazał test ale boje się tak panicznie tym bardziej że już jakieś trzy lata temu miałam akcje. Bardzo wcześniej co prawda bo to nie całe pięć tygodni było ciąży jednak test mi wykazał ale było to bardzo trudne dla mnie zdarzenie dlatego mam wręcz lęki przed ponowną taka sytuacja. Tym bardziej że teraz to już by było więcej raczej tygodni
Odpowiedz
#4
I wtedy jeszczs przed czwartym tygodniem miałam przeczucie i tak też było że faktycznie ciąża w dniu w którym powinnam mieć okres wtedy miałam mega nudności parcie na pęcherz zgagę itd ale w sumie każda ciąża jest inna nie każda musi dawać objawy ... Zaobserwowałam u siebie mleczny biały śluz mam nadzieję że miesiączka jest blisko...
Odpowiedz
#5
Ciąża to nie wyrok, nie musisz się bać testu ani ciąży :)
Odpowiedz
#6
Oki postaram się zrobić ten test na dniach ...
Odpowiedz
#7
Racja u każdego ciąża przebiega inaczej ja parcie na pęcherz miałam gdzieś pod koniec a zgagę tak od połowy ciąży a na początku żadnych oznak. I w sumie u tej samej kobiety każda ciąża może być inna. Lepiej zrób test i się nie zadręczaj. Ja jestem dzisiaj po EllaOne i test zamierzam zrobić w przyszły wtorek.
Odpowiedz
#8
Nadal nie mam okresu ... Wydzielinę mam w sumie taka jak przed okresem mało jej biała lepka .... Piersi mnie bolą niesamowicie ... Odchodzę od zmysłów...
Odpowiedz
#9
Zrób test zamiast się zadręczać.
Odpowiedz
#10
Czasami mam wrażenie że lubicie same siebie torturować. Piszesz że odchodzisz od zmysłów, z niepewności. Ja już bym dawno była na badaniu beta albo po teście. Ale ta decyzja już należy do ciebie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości