Brak krwawienia od 2 miesięcy
#1
Hej dziewczyny 
Czy kiedykolwiek spotkalyscie sie z taka sytuacja żeby podczas przyjmowania regularnie tabletek anty nie wystąpiło u was krwawienie podczas brania placebo? Jestem w takiej sytuacji. Tydzień temu w środę robiłam betę wynik <1.00, dzisiaj test ciążowy czułości 20 ml wynik negatywny, a krwawienia od dwóch miesięcy brak… bardzo sie martwię mam nadzieje, ze to nie jest ciąża… jestem na jutro umówiona do ginekologa. We wrześniu pominęłam tabletki placebo żeby przesunąć miesiączkę wiec w sumie od wrzesnia nie dostałam miesiączki. Biorę Vibin Mini. 
Pozdrawiam i podzielcie sie swoimi doświadczeniami.
Odpowiedz
#2
Hej, skoro beta wychodzi negatywna to ciążę można wykluczyć. Może masz anemię albo inny problem zdrowotny, że nie ma krwawienia. Mam nadzieję że gin zleci Ci sensowne badania diagnostyczne.
Odpowiedz
#3
Przerażenie na sama myśl o ciąży, ze aż wolałabym wszystko tylko nie to ??‍♀️ Dziękuje za wsparcie
Odpowiedz
#4
Skoro trafiłaś do nas to już mogłaś wyczytać ze my się ciąży nie boimy :) nie ma ciąży której nie można przerwać. Z bety wynika jednoznacznie że ciąży nie ma, ale skoro też idziesz do lekarza, to zrobi usg, i dostaniesz jeszcze jedno potwierdzenie.
Odpowiedz
#5
Dobrze dam znać!?
Odpowiedz
#6
znam takie przypadki, ze nie ma krwawienia z odstawienia lub jest w formie plamienia
to się zdarza, powinno nawet być w ulotce leków
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości