Test 3 dni po dacie miesiączki
#1
Hej dziewczyny,
Okres mi sie spoznia, fakt faktem ostatni tydzien mialam sporo duzego stresu plus bardzo malo snu, 
Wykonałam 3 testy - dzień przed data spodziewanej miesiaczki, w dniu spodziewanej miesiaczki oraz 3 dni po dacie spodziewanej miesiaczki. Wszystkie 3 wyszly negatywnie, 
Cykle mam zazwyczaj 28 dniowe, wspolzycie bylo 18/19 dzien cyklu.
Dzjs spuchl mi biust, w sluzie mialam niewielka ilosc krwi i na tym sie skonczylo, czy to moze byc mimo wszystko ciaza?
Odpowiedz
#2
Hej, dopóki nie potwierdzisz betą to my gwarancji nie damy, że nie ma ciąży. Raczej małe jest ryzyko, zwłaszcza że testy wychodzą negatywne, ale lepiej sprawdzić.
Przy zaburzeniach miesiączkowych można mieć takie opuchnięte piersi. Niektóre osoby też po prostu przed miesiączką tak miewają. Mogło się coś zmienić w Twoim cyklu od tego stresu.
Odpowiedz
#3
Właśnie wracam z bety, wyniki bede mieć kolo 15.
Odpowiedz
#4
daj znać
Odpowiedz
#5
Beta <2,00 mlU/ml, a więc ciążg brak. Czyli ten cholerny stres tak potrafi poprzestawiac cykl.
Odpowiedz
#6
tak, stres potrafi. można mieć też różne zaburzenia miesiączkowania związane ze stresem, piciem alkoholu, zaburzeniami hormonów, zaburzeniami pracy przysadki, tarczycy, itp, itd. jeśli takie opóźnienia będą Ci się zdarzać to warto poszukać dobrego ginekologa czy endokrynologa w celu diagnostyki.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości