Levosert spirala
#1
Dziewczyny pytanko, miała któraś z was ta spiralę? 
29 października miałam zakładaną, wszytko poszło sprawnie. Kontrolne USG też ok. 
Po założeniu plamiłam trochę. Jestem już po kolejnym okresie ze spirala. Teraz też pojawia się czasami plamienie. Czasami również boli mnie podbrzusze. Jednak najgorszy jest ból ud. Zwłaszcza w dni płodne. Takie bóle odczuwałam podczas akcji. 
Pytałam o te nogi ginekologa ale powiedział że nie ma to nic wspólnego z wkładką. 
Zastanawiam się kiedy mi się to wszystko unormuje. 
Wcześniej miałam zwykle wkładki i nie było takich odczuć.
Odpowiedz
#2
hej,
nie znam tej wkładki i ogólnie nie znam się na wkładkach. ale to co napisałaś, że w trakcie akcji miałam tego typu ból, i patrząc na swoje przygody z ciałem po akcji, myślę, że możesz mieć pospinane ciało. nie wiem czy mięśnie, czy powięzi, że ciągnie aż do ud, ale moim zdaniem warto by było odwiedzić osteopatkę / fizjoterapuetkę, najlepiej uro-ginekologiczną, która będzie mogła sprawdzić co się dzieje (też przez pochwę).
ja mam do tej pory bardzo spiętą szyjkę macicy i miałam skręconą macicę po akcji, itd, bo się w stresie zamrażam dosłownie.
Odpowiedz
#3
Lata temu brałam pigułki i pamiętam, że tez przez pierwsze miesiące miałam plamienie pomiędzy.
Ból ud również miałam w okresie nastolatki, później wszystko było ok. Może ogólne zaburzenie hormonalne, przez cała tą przygodę mam.
Na szczęście podczas seksu nic nie boli heeh
Odpowiedz
#4
Plamienie z wkładką hormonalną jest częste, czasem trwa nawet 2 tygodnie, z czasem część kobiet w ogóle przestaje mieć miesiączkę tylko co najwyżej plamienia zamiast.
Ale skoro podobny ból ud miałaś już kiedyś na hormonach to może to problem żylny? Byłaś kiedyś u flebologa albo w bliskiej rodzinie ktoś ma niewydolność żylną?
Odpowiedz
#5
Na hormonach to miałam plamienie pomiędzy , przez pierwsze miesiące.
Z ten ból ud to w okresie dorastania.
Też myślę o problemie żylnym. Babcia miała problem
Kurcze starość nie radość
Odpowiedz
#6
W okresie dorastania to ból mógł być też od rośnięcia. Jest tych opcji sporo, pewnie trzeba rozkminić co to dokładnie za ból, w jakim miejscu, jak się dokładnie objawia. Ja kocham osteopatki, bo mają bardzo szeroką wiedzę i dobre tropy.
Flebolog w Krakowie dobry to podobno dr Juza. Starość okropność. U mnie się okazało że żyły ok ale obrzęk limfatyczno-lipidowy a i owszem ;) ale przynajmniej flebolog nie był zaskoczony że zawsze na anty hormonalnej puchłam.
Odpowiedz
#7
Daje sobie jeszcze czas,jak nie przejdzie będę działać. dzięki za namiary
Odpowiedz
#8
Levosert to odpowiednik mireny.
Mialam Mirene przez rok, musialam wyjac bo potwornie bolal mnie brzuch i uda, nie moglam myc podlogi na kolanach bo bol brzucha byl nie do zniesienia. Nie bylam u osteopatki niestety bo tutaj nikogo takiego nie znam. Oprocz tego, ze plamilam 2 miesiace to pozniej juz do konca noszenia wkladki nie mialam okresu, ale zrobila mi sie torbiel na jajniku bo przy tych wkladkach jajeczkowanie zachodzi normalnie tylko sie nie wydala z okresem tak jak w moim przypadku i stad mialam torbiel
Odpowiedz
#9
A jak Twoje libido? Moje bylo na ogromny plus, ciagle mi sie chcialo, doslownie ciagle. Mialam najlepsze libido w zyciu podczas noszenia wkladki
Odpowiedz
#10
Hmm jak z libido. Nie narzekam. Choć teraz to plamienie trochę ogranicza nas.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości