Wezwanie do sądu
#81
No właśnie :) dlatego spokojnie podejdzymy to tego i z dystansem. Ja zamawiałam raz z WOW a raz z WHW i nie podawałam numeru telefonu. Dużo tu niejasności i przede wszystkim całkowity brak faktów. Poza tym Lama pisze raz, ze ma
Wezwanie do sądu,zdjęta osądzona itd..a potem jednak to tylko świadek i na dodatek przesłuchanie na policji. Trzymajmy się dalej razem idziewczyny a nasze Moderatorki na pewno coś napiszą jeśli będą miały informacje od organizacji, ze coś jest na rzeczy.
Odpowiedz
#82
mieli numer telefonu bo sie kontaktowała z handlarzem, doszli po billingu to jedyna możliwość

mamy informacje, ze dobrali sie do portalu 9tygodni.pl

ktokowleik dzwonił lub pisał do nich moze byc wezwany na przesłuchanie, istnieli od lat, więc osób jest duzo

my nie udostępniamy naszych danych nikomu, prędzej zniszczymy całą bazę danych niż komukolwiek cos damy
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#83
czy w tej sprawie również można się was poradzić ? Zadzwonić i dowiedzieć się. Również dostałam wezwanie
Odpowiedz
#84
tak, zadzwoń koniecznie
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#85
Rainbow 
Witajcie :-) mogli dojść po adresie po prostu do koleżanki... przechwycenie paczki  było by za proste... otwierają paczkę widza co w niej jest zamykają a później puszczają dalej... żeby mieć i nadawce (ale tego nie mogą) i odbiorcę... a od odbiorcy chcą wyciągnąć wszystko proste... owszem Lamy by nie przechwycili bo nie mają jej adresu, ale mogli siąść na jej koleżankę która to odebrała i ona mogła powiedzieć wszystko... to jest podobnie robione tak jak z narkotykami w przesyłkach p.s albo mogli tak jak pisze moderatorka mieć dane z jakiejś strony i dojść po nich...
Odpowiedz
#86
Wiem, że to stary wątek. Jednak mam pytanie. Czy były jakieś wezwania od tego 2020 roku?
Odpowiedz
#87
Tez jestem ciekawa
Odpowiedz
#88
Z tego co kojarzę to nie było.
Chyba że zamawia się z dziwnych stron internetowych
Odpowiedz
#89
Fakt, ostatnio znowu ich dużo w necie i sama bym się naciągnęła gdyby nie to forum.
Odpowiedz
#90
Nie korzystałam z innych stron niż WOW. Za nic nie płaciłam. Nie wiem skąd było to wezwanie do dziś. Ważne, że już po wszystkim
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości