Spirala hormonalna Mirena
#31
Drogo, nie drogo :-/ Mi mój ginekolog powiedział 500 , już ze spiralą.
Szkoda że musimy płacić niemałe pieniądze za coś, co teoretycznie powinnyśmy mieć za free.
Odpowiedz
#32
Może bym już była posiadaczką, ale same wiecie jakie miałam przygody ;)
Na razie kalendarzyk daje radę:lol:
Odpowiedz
#33
Ja zanim założę spiralę to poprosze gina o jakies tabletki bo mnie wlasnie kalendarzyk zawiódł. Mialam nieregularne cykle przez torbiel! Jak nie dostane tabletek to GO nie dopuszczę. :)
Odpowiedz
#34
Ja akurat mam regularne cykle i bardzo wyraźne objawy owulacji.
Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Póki co, hmm.. mysli od kilku miesięcy działa. Chociaż w tym cyklu trochę byłam niepewna.
Odpowiedz
#35
ja na kalendarzyku i prezerwatywach w dni płodne jadę od akcji czyli prawie dwa lata :) nie mogę się przemóc do spirali, z obawy przed obfitymi miesiączkami - już teraz muszę w nocy wstawać, żeby się przebierać
Odpowiedz
#36
Ja tam jestem szczęśliwą posiadaczką spirali założonej przez nfz :D i to pierwsze miejsce gdzie poprosiłam :) więc da się.
Tylko mam schizy że zajde i nie zauwaze, bo po porodzie jeszcze nie miałam okresu...
Odpowiedz
#37
Kto jak kto ale Ty tu pau jesteś królową obserwacji cyklu :) Pewnie zauważysz owulację i będziesz wiedziała kiedy spodziewać się okresu. Dostaniesz raz, drugi, trzeci i nabierzesz pewności co do spirali :)
Odpowiedz
#38
Taaa, przy tych nieprzespanych nocach, to temperatura robi sobie co chce ;) a sluz caly czas wygląda jak plodny
Odpowiedz
#39
Ja zakladalam po 3 cyklu, ale miedzianke. Wrannasz z tym krwawieniem to wcale nie musi tak być. U mnie w ogole się nie zwiększyło a wręcz zmniejszyło. Co prawda nie mialam nigdy obfitych okresów, ale przynajmniej 5 dni. Teraz 3 dni lania się i później tylko kilka dni plamienia. Pau owulacje czuję teraz za każdym razem. Pewnie dzięki spirali.
Odpowiedz
#40
Mijają dziś trzy tygodnie od kiedy ją mam: Czuję się dobrze.
Plamienia po zalozeniu trwały ok 3-4 dni (podobno czesto trwaja znacznie dluzej).
Poza tym juz 4 pryszczory wokol ust- zawsze gladka skora. No i cos co nie daje zyc, spac czyli MEGA ból piersi. Od tygodnia. Nie mogę z nimi żyć. Ból jak ten przy nawale pokarmu. Cycki wieksze, sutki ciage sterczace. Gdyby nie ten ból to byłoby nawet świetnie! :-) Modlę się, zeby to bylo przejsciowe...
Siła jest kobietą...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości