Spirala hormonalna Mirena
#11
Ona a 40 to Ty już starsza Pani rozumiem? :P
Mój gin nie określił dokładnie wieku starszych kobiet, ja mam 30 lat i długie cykle więc powiedział, że dla mnie hormonalna nie jest wskazana. Ja nawet jej nie chciałam, bo źle znoszę hormony.
Niby one działają tylko w obrębie macicy, ale jak widać na przykładzie mojej znajomej co ma mirenę i owłosienie zwiększone, nie zawsze tak jest.

Też mi się tak wydaje, że oni to wciskają tak usilnie bo drogie.
Odpowiedz
#12
(04-07-2014, 11:47)ona napisał(a): Kanapa to jak ja 40 to miedzianki nie założą jakby co?
Chodzi Ci o wiek?
Odpowiedz
#13
Kanapa napisała starszym kobietom a moja gina mówi że ja jestem starsza ginekologicznie oczywi ście bo tak w życiu to czuje się zarąbiście młodo :-)
Odpowiedz
#14
Mój gin się tak wyraził, ale nie wiem dokładnie jaki wiek miał na myśli :)
Odpowiedz
#15
Dziewczęta, wystarczy, ze do lekarza przyjdzie przedstawiciel danej firmy i za proponuje profity ze sprzedaży, czy promocji danego medykamentu, czy sprzętu medycznego i juz staje się on najlepszy...niestety, ale tak jest i tego nie zmieniamy.
Dlatego tez trzeba mieć swój rzym, iść do lekarza owszem, ale ze zglebiona wiedza na dany temat i własnym zdaniem i nie bać się dyskutowac-pytac po co, dlaczego pan uważa ze to jest dla mnie najlepsze itd
Odpowiedz
#16
Dokładnie isaf. Ja po swoich doświadczeniach już wiem, żeby nie ufać aż tak lekarzowi, że wie co robi.
Następnym razem będę wielkimi literami zaznaczać, że ma być mała spirala bo nie rodziłam, żebym znowu nie miała powtórki z wyskoku ;)
Odpowiedz
#17
Aaa to już wiem dla czego, we wszystkich gabinetach w jakich byłam w tym roku( trochę tego było..) chcieli koniecznie wcisnąć mi nuva ring....
Jak juz za trzecim razem lekarz to wyciągnął to powiedziałam " no nieee, znowu to":D
Odpowiedz
#18
ooooo-no właśnie to jest to co pisałam :)
Odpowiedz
#19
Nie mam pojęcia ma jakiej podstawie stwierdził że tabsy są nie dla nie. Poprzedni gin wciskala mi je garściami
jak nie Dianę. To mikrogynum czy jakoś ta.ostatmoo brałam sylwii. I dobrze się czułam. Po każdych z tych.
Ale nie chciałabym tabsow bo o nich nie Pamietalam.
Tylko jak tabsy odstawiłam to moje @ zaczęły się obfite.a tak to mogłam miec jedna podpache na cały dzień. I nic nie nie bolało i było ekstra.
Jak wróci do tematu tej wkładki homilię to musze mu to powiedzieć. Ciekawe co odpowie.
Odpowiedz
#20
Dziewczęta w którym cyklu po poronieniu mogę zakladac mirene bo mój gin ktory robil mi nadzerke właśnie mnie na nią namawiał.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości