Za późno na awaryjna antykoncepcję.
#1
Hej . Mam problem otóż zdarzyło mi się, że parę razy zapomniałam tabletki antykoncepcyjnej przyjąć. Uprawiałam seks z moim partnerem i doszło do wytrysku. Ostatnia tabelkę wzięłam w czwartek. Seks uprawialiśmy w niedzielę więc powinnam najpóźniej  w poniedziałek dostać okres. We wtorek rozpoczęłam kolejne opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. Okresu nadal brak. Wiem że już za późno na awaryjna antykoncepcję. Nie chce mieć dzieci. Mój partner już ma i nie będzie chciał ich więcej. Nie jestem gotowa na macierzyństwo i nie posiadam rodziny która mi pomoże. Proszę powiedzcie mi co mam robić,? Czy mogę zamówić z ogranizacji tabletki poronne czy urząd celny mi tego nie zatrzyma? Czy mam zamawiać na adres domowy? Proszę pomóżcie
Odpowiedz
#2
Czytałaś ulotkę swoich tabletek? Powinno tam być opisane co robić w tej sytuacji. I na początek trzeba potwierdzić ciążę ;)
Odpowiedz
#3
Biorę te tabletki ponad dwa lata zawszę po odstawieniu mam trzeciego dnia okres. Tym razem jest innaczej. Obawiam się , że doszło do zapłodnienia biorąc pod uwagę że ostatnie opakowanie nie było przyjmowane regularnie. Test będę robić w przyszłym tygodniu . Czytałam, że należy go zrobić 10 dni po odbytym stosunku. Pytam jak wygląda procedura zamówienia tabletki poronnej aby być przygotowana na wszystko.
Odpowiedz
#4
Hej :) jeśli będziesz zamawiała z whw to poproś o nierejestrowana przesyłkę.. podobno nigdy takiej nie zatrzymano, jeśli gdzieś utknela to z powodu poczty polskiej.. mi pierwszą przesyłkę przesłalo whw rejestrowana i utknela w UC i wysłano mi druga na którą czekam sobie teraz..ale tak jak poprzedniczka.. najpierw potwierdź ciąże i nie stresuj się za wczasu..wszystko zdążysz skoro już tak wcześnie działasz:)
Odpowiedz
#5
(19-06-2019, 15:53)Krolanna napisał(a): Hej :) jeśli będziesz zamawiała z whw to poproś o nierejestrowana przesyłkę.. podobno nigdy takiej nie zatrzymano, jeśli gdzieś utknela to z powodu poczty polskiej.. mi pierwszą przesyłkę przesłalo whw rejestrowana i utknela w UC i wysłano mi druga na którą czekam sobie teraz..ale tak jak poprzedniczka.. najpierw potwierdź ciąże i nie stresuj się za wczasu..wszystko zdążysz skoro już tak wcześnie działasz:)
Odpowiedz
#6
Dziękuję kochana. Czy nie zarejestrowaną przesyłkę mogę zamówić na adres domowy? Czy długo będę czekać?
Odpowiedz
#7
Nierejestrowana do domku do skrzynki :) A z tym czekaniem różnie.. przeczytałam chyba wszystkie wątki i różnie to bywało..niektorym szło 4,5 dni..7 dni.. A niektórym nawet więcej niż 14 dni.. Ale zasada jest taka że jeśli nie dojdzie w ciągu 14 dni, whw wysyłają kolejną.. niestety czekanie najgorsze:/ wiem po sobie.. czekam od piątku na swoją nierejestrowana więc przekonam się ile moja będzie szła:) ale oby doszła po prostu:)
Odpowiedz
#8
(19-06-2019, 15:23)Stokrotka87 napisał(a): Hej . Mam problem otóż zdarzyło mi się, że parę razy zapomniałam tabletki antykoncepcyjnej przyjąć. Uprawiałam seks z moim partnerem i doszło do wytrysku. Ostatnia tabelkę wzięłam w czwartek. Seks uprawialiśmy w niedzielę więc powinnam najpóźniej  w poniedziałek dostać okres. We wtorek rozpoczęłam kolejne opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. Okresu nadal brak. Wiem że już za późno na awaryjna antykoncepcję. Nie chce mieć dzieci. Mój partner już ma i nie będzie chciał ich więcej. Nie jestem gotowa na macierzyństwo i nie posiadam rodziny która mi pomoże. Proszę powiedzcie mi co mam robić,? Czy mogę zamówić z ogranizacji tabletki poronne czy urząd celny mi tego nie zatrzyma? Czy mam zamawiać na adres domowy? Proszę pomóżcie
Odpowiedz
#9
Stokrotka najpierw musisz potwierdzić ewentualną ciążę.
Odpowiedz
#10
Zarobiłam już dwa testy dwa negatywne wyniki.... I nadał nie mam okresu
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości