Stosunek po akcji
#1
Cześć dziewczyny. W środę miałam akcje, teraz wszystko się oczyszcza i jest okej. Niestety wczoraj trochę nas poniosło z moim facetem na tyle że pękła mam prezerwatywa. Stąd mój post, czy możliwe jest żeby coś z tego było? Moim zdaniem nie ale chciałabym poznać opinię kogoś bardziej doświadczonego :)
Odpowiedz
#2
możliwe niestety, owulacja moze pojawic sie po 14 tygodniach od aborcji
plemniki moga przeżyc około 5 dni w sprzyjających warunkach

jesteś na granicy,
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#3
Ja zaraz po poronieniu zaszłam w ciąże. Także... jest to możliwe.
Odpowiedz
#4
Nie bede zaczynac nowego watku ale jestem 3 tyg od aborcji i dwa tyg od lyzeczkowania. Raz w ciagu dnia zabrudze wkladke lekko na brazowo czasem przy siusiu na papierze trochę na zywo czerwono i dwa dni temu bawilam sie z partnerem dwa razy, 1 raz - nie wszedł we mnie, bez orgazmu ale z podnieceniem dotykalismy sie po prostu i koniec ogarnal sie w lazience po tym, no i po mniej więcej 2 godz byl 2 raz - wszedl we mnie bez zabezpieczenia pare razy stosunek trwal moze z minute wyszedl i pozniej drugi raz to samo tez z minute...bez wytrysku po tym juz tylko bawilismy sie do konca jak za pierwszym razem czyli sam dotyk... Jakie prawdopodobienstwo ze moze cos byc na rzeczy?
Odpowiedz
#5
praktycznie bardzo małe,
ale ciągle mozesz byc w fazie plodnej wiec uważaj z pełnym stosunkiem
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości