Escapelle chyba nie zadziałała
#1
cześć. 
Wczoraj powinnam dostać okres ☹️ 2 tygodnie temu miałam wpadkę. W dniu owulacji pękła nam gumka. Poleciałam do łazienki żeby się wypłukać ( oczywiście wytrysk nastąpił w środku). Wiem że z tym płukaniem to mit, ale musiałam coś zrobić. Godzinę siedziałam w prawie wrzącej wodzie. Miało nie zemdlałam. Na drugi dzień recepta i escapelle. Minęło 9 godzin. Wieczorem poczułam owulację. Mam 2 dzieci. Rok temu mąż znalazł sibie inną i wystawił nas za drzwi. Mieliśmy r rozdzielność wiec zostalam goła i wesoła z dzieciakami. On wozi się z z nową Panią po zagrsnicznych kurortach. Przeszlam załamanie nerwowe. Jestem pod opieką psychiatry i psychologa. Zaczęłam obchodzić do sirbie ina poznałam obecnego partnera. Jesteśmy ze sobą dopiero 3 miesiące. Jestem załamana. Boje sie zrobić test. Cycki od tygodnia 2 rozmiarywieksze. Ból dołem brzucha. Okresu brak. Musiałam się wygadać
Odpowiedz
#2
Zawsze możesz się wygadać buziak po to tu jesteśmy buziak
Niestety Escapelle czasem bywa zawodne:( było już na forum kilka przypadków zawodności tego leku.
Pierwsze co to leć do apteki po test. Może "nie masz sił" w tym momencie ale niestety musisz.
Potem będziemy się martwićbuziak nie ma sytuacji bez wyjscia.
Odpowiedz
#3
(29-04-2019, 09:15)Katnis napisał(a): Zawsze możesz się wygadać buziak po to tu jesteśmy buziak
Niestety Escapelle czasem bywa zawodne:( było już na forum kilka przypadków zawodności tego leku.
Pierwsze co to leć do apteki po test. Może "nie masz sił" w tym momencie ale niestety musisz.
Potem będziemy się martwićbuziak nie ma sytuacji bez wyjscia.
Zamówiłam zestaw. Nie zrobiłam testu bo chcę się jeszcze łudzić☹️ Jak przyjdzie to zeobię.
Odpowiedz
#4
Tak to jest z tą awaryjną, czekamy na wieści   pocieszacz
Odpowiedz
#5
(29-04-2019, 14:48)Himechan napisał(a): Tak to jest z tą awaryjną, czekamy na wieści   pocieszacz
Nie wiem czy wszystko dobrze zrobiłam przy zamawianiu. Wypełniłam ankietę i przeszłam do płatności. Wybrałam przelew. Powpisywalam wszystkie dane z karty visa i zatwierdziłam i wyświetlił się jakiś komunikat że sprawdzają płatności raz na 24 h i jakieś inne ble ble ble. Ale z mojego konta nie wyszedł żaden przelew. Nie widzę obciążenia konta, żadne środki nie zostały też zablokowane na poczet tego przelewu. To tak ma być ? Obciążenie konta nie jest odrazu?
Odpowiedz
#6
Płatności z karty zejdą w ciągu 24 godzin. Jutro powinno być widać :)
Odpowiedz
#7
(29-04-2019, 17:32)Himechan napisał(a): Płatności z karty zejdą w ciągu 24 godzin. Jutro powinno być widać  :)
Już obciążyli konto. Wysłali potwierdzenie i instrukcję. Od 2 dni nie śpię. To jest jak zły sen. Czuję jakby ktoś sprawdzał ile jeszcze mogę znieść. Za dużo tego wszystkiego. Nie daję rady
Odpowiedz
#8
Gatka czyli testu nie robilas? Masz szczescie, bo trafilas na nasze forum i zamowilas zestaw. Za chwilę bedziesz wolna buziak teraz kilka dni i zestaw bedzie u Ciebie. Bedziemy z Toba. Nie martw sie buziak Masz pytania, pisz!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości