Brak miesiączki od aborcji 8 tygodni
#1
Część dziewczyny. Od aborcji mija 8 tydzień - zestaw z Whw. Dobrze się czuje nic się nie dzieje, poza brakuem miesiączki. Akcja przebiegała ksiazkowo. Mam problem z wizytą do ginekologa bo mnie odrsuca wręcz. Za duzo przezyc. Ale czy martwić się i jeszcze czekac czy niestety pokonac pana strach i lecieć do lekarza.
Odpowiedz
#2
Obawa przed wizytą u ginekologa, która tkwi gdzieś w podświadomości jest raczej zrozumiała, miałam podobnie..aczkolwiek już czas się udać, tym bardziej, że minęło 8 tygodni.
Odpowiedz
#3
8 tygodni to trochę dużo także lepiej pójść do ginekologa.
Nie oceniaj ludzi. Szanuj wszystkich bez wyjątku.
Odpowiedz
#4
ja nie miałam ponad 8 tygodni i nic złego się nie działo, nie czułam się źle, nie było wydzieliny ani nic takiego. nie trzeba się martwić na zapas.
średni czas wynosi 4-6 tygodni, ale jak już napisałam jest to ŚREDNI czas i 8 tygodni to wcale nie tak długo.
Odpowiedz
#5
Miałam miesiąc coś w rodzaju obulacji brązowawa wydzielina i na końcu krew - 1 dzień. Wtedy wydawało mi się owulacją. Ale jak zasięgnelam info google to owulacja zdarza się rzadko po aborcji pierwsza. Więc czekając jeszcze parę dni wyjaśni się czy będę mieć miesiączkę.
Odpowiedz
#6
google kłamie
owulacja jest po aborcji i to w przeciagu 2 tygodniu najwczesniej
w ciążę mozna zajść zaraz po aborcji, prosze uwaza siebie
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#7
Ciąża wykluczona - abstynencja. Wyliczam sobie datę więc jak na początku tygodnia się nie pojawi to wybieram się :)
Odpowiedz
#8
Moze byc tak ze okres nie pojawia sie do 10 tygodni nawet.
Najlepiej jest sprawdzic betahacg jaki ma poziom.
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#9
Jest. Od dwóch dni. Cieszy mnie to bardzo. Czyli reasumując moja obserwację po aborcji - miesiączka pojawiła się 4 tyg ale w postaci śluzu brązowawego, cały czas zastanawiam się czy owulacja czy oczyszczanie, ale wlasciwa taka normalna po 8 tyg. Niestety samopoczucie fatalne i bolesny stan. Tak więc obserwować trzeba się dokładnie , nawet zapisywać różne stany, to tak dla innych.
Odpowiedz
#10
No widzisz :)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości