Kobiety w Sieci
#11
Ogarnę grafiki ile mogę!
Słabo pisze inteligentnie, więc się na posty nie wychylam. Ale graficznie wezmę się do pracy. Obiecuję.
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#12
Ja mogę zająć się śledzeniem i wyszukiwaniem co ludzie wypisują. Tylko proszę o informację jakie strony to mają być :) Powiem wam jeszcze w ramach ciekawostki,że szukałam ostatnio książki do wyzwania z różową okładką. Poszukiwałam na portalach czytelniczych aż w końcu wpisałam hasło "różowa okładka", we wynikach znalazła się strona anty-choice z okropnym obrazkiem.
Odpowiedz
#13
Himechan, chyba wiem o jaką okładkę Ci chodzi, bo kiedyś się też na nią natknąłam w necie :(
A co do pomocy, to chciałabym, ale nie wiem jak :( niestety zdolności graficznych nie mam, a do napisania czegokolwiek chyba mam za małą wiedzę :(
Dziękuję  że jesteście  buziak
Odpowiedz
#14
madzia, wystarczy ze grzebiąc po róznych stronach wrzucisz w tej wątek link do ciekawostek aborcyjnych i tych anty-choicowych i pro-choicowych

do tego widzac jakieś fajne zdanie jakie napisała któras z naszych dziewczyn, skopiuj i wrzuc
to wystarczy,
do tego potrzebuję zdjęc z neta, plodów w zależności od ilości tygodni, takich faktycznych po poronieniach
mozecie wrzucac linki i same zdjęcia też
płodów, tkanek, wiecie jak wyglada to co wypada z nas podczas aborcji, umiecie to zweryfikowac, potrzebuję prawidziwych zdjęć
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#15
Ja mogłabym może też w czymś pomóc tylko chyba jestem cienka w tym wszystkim hmmm, tak się zastanawiam w czym mogłabym się przydać choć troszkę
Odpowiedz
#16
Eeer tam zaraz cienka ;) damy radę!
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#17
Dokladnie, dzis jak mamy duzo do zrobienia, kazda para rak jest na wage zlota ;)
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#18
Dagmara, przestan w siebie watpic!!!
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#19
kochane

pogadałam troche o naszej pracy, o swojej pracy :)

moze widziałyście może nie :)

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/za-empatie-i-wspolczucie-jeszcze-nikogo-nie-skazano-tak-dzialaja-duole-aborcyjne-w/zxpr4jc?fbclid=IwAR18TQzADGVBvy-qwFtxhXY84TTNd6agfJtoXbcVZx3TG1lDjlLSR6lBOqs
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#20
Wspaniale to wyszło, podoba mi się taki jakby blask w Twoich oczach   buziak  buziak buziak  Fajnie i rzeczowo poprowadzony wywiad  oklasky
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości