Pytanie.
#11
a kiedy miał miejsce ten stosunek gdy gumka pękła?
Odpowiedz
#12
(11-12-2013, 01:18)Justyna napisał(a): a kiedy miał miejsce ten stosunek gdy gumka pękła?
przedwczoraj.
Odpowiedz
#13
to jest spory problem w takim razie
pisalas o torbielach wcześniej, to ze sie jedna wytworzyła nie znaczy że do owulacji nie dojdzie
może być cykl bezowulacyjny i ciąży uda się uniknąc ale teraz nie jestesmy w stanie tego przewidzieć

to co możemy zrobić to zasugerować ci zrobienie bety już teraz a następnej za tydzień
to najszybciej powie nam czy ciąża jest czy jej nie ma
tabletki po nie ma sensu już brać, jeśli to owulacji doszlo to ona już nie pomoże
Odpowiedz
#14
napisalam o tej torbieli, bo ile razy w zyciu nie miałam usg, to tyle było napisane 'powstała z pecherzyka van Graafa' czy jakos tak.
w przyszlosci pewnie bylby to problem, teraz - wybawienie, aczkolwiek licze sie z tym, ze szanse sa niewielkie.

postaram sie zrobic bete.
Odpowiedz
#15
to że nie pęka pęcherzyk Grafa znaczy ze jest jakaś anomalia w ilości progesteronu, to też może być problem z zajsciem czy utrzymaniem ciąży
ale zobaczymy, beta prawne nam powie
Odpowiedz
#16
z hormonami to od małego dziecka mam problemy.
no cóz, jutro nie dam rady, ale postaram sie zrobic w piatek.
dziekuje Ci bardzo Justyno za odpowiedzi na moje pytania ;)
Odpowiedz
#17
może być i w piątek, a później możesz zrobić we wtorek, będziemy wiedziec co jest grane
Odpowiedz
#18
no nie wiem czy beta nie zawczesnie na moich wynikach jest opis dopiero od drugiego tygodnia jeest drugi trzeci trzeci czwarty itd... norma jest do 5 od 5 zaczyna sie drugi tydz.No tak mam na wynikach
Odpowiedz
#19
do 1 to jest bez ciąży
od 1 do 10 - mogą byc anomalia zdrowotne
po wyzej 10 i wzrastająca w odstępie kilku dni wskaże ciążę jak złoto
nie chodzi Camila o wartość bezwzględną a przyrost, wartośc na tym etapie będzie mała do 100 tak mi sie wydaje
Odpowiedz
#20
dobrze mówisz z tym przyrostem jesli chodzi o tak wczesną ciążę.ja robiłam tydzien po tym jak mi się okres spózniał, a i tak ledwo 27 miałam
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości