Harmonet
#11
Polecam tego typu strony http://www.lekbezpieczny.pl
Odpowiedz
#12
Też myślałam o spirali, ale jak mi lekarz zaśpiewał prywatnie, ile wydam, to muszę najpierw na to odłożyć. A gumkom samym już nie zaufam, przynajmniej na razie :p
Odpowiedz
#13
Zdecydowanie Junka! Tavletki brałam kolo 8 lat. Teraz mam święty spokoj, niczym się nie martwię. Tylko czasem drżę że jakiś Jacek czy Placek będą mi kazali ją wyjąć bom nieczysta i dzieci wiecej rodzić nie chce...
Siła jest kobietą...
Odpowiedz
#14
Wcześniej był film o " dwóch takich co ukradli księżyc"
A teraz możemy nakręcić film o " kaczor i kot w poszukiwaniu spirali"
Odpowiedz
#15
A noooo Basic strach się bać...
Siła jest kobietą...
Odpowiedz
#16
Heheee Basic buziak

Fakt jak policze ile wydalam na tabsy przez te lata to spirala wychodzi taniej. Nie wspomne o wątrobie;)
Spirala moze i jest ogromnym wydatkiem na raz. Ale na pewno sie szybko zwraca. Nie myslisz o tym czy wzięłas tabsa czy nie. Co z wątroba itd.
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#17
A może spróbuj państwowo założyć spirale?mi się udało i zabezpieczenie na teoretycznie 10 lat mam za ok 40zl :) ale maz, to już by najchętniej sam ją wyjął zeby kolejnego dzieciaka zrobić, niedoczekanie :lol:
Odpowiedz
#18
ze co???? Oszalał ????? szok  boisie  zawstydzony
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#19
Tak dawno państwowo nie byłam u gina, że aż nie wiem, jak się za to zabrać :D poza tym nie uśmiecha mi się czekać 2 mce na wizytę, bo w mojej poprzedniej przychodni były takie terminy do gina -.- i w sumie nie śpieszy mi ze spiralą, możemy poczekać jakiś czas zanim odłożymy.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości