Spirala miedziana a NFZ - gdzie zakładają, a gdzie odmawiają
A ja zawsze czujna i do usług zawstydzony
Odpowiedz
jestem świeżo po wizycie u tego samego dra, czyli pana Szymanka z Wrocławia :)

ogólnie lekarz na pierwszy rzut oka miły i kompetentny, powiedział, że nie widzi powodu,żebym powtarzała teraz cytologię, skoro kolposkopia jest bez zarzutu. więc spiralę mogę zakładać nawet przy następnym okresie :)

atmosfera zagęściła się troszkę, gdy weszliśmy na temat finansów :)

Pan doktor powiedział 350 za miedzianą, 1200 za mirenę - a mi opadła szczęka ....czyżby wyceniał to dla każdej pacjentki inaczej? Więc prosto z mostu zapytałam go, czy to nie jest tak, ze spirala miedziana jest refundowana przez NFZ? Na co Pan dr bardzo się zdenerwował, zaczął machać rękami i krzyczeć - to niech pani sobie znajdzie lekarza, który pani na NFZ założy! U mnie musi Pani przynajmniej 150 zł za wkładkę zapłacić , bo ja obcej wkładki nie założę !

Czyli prywatnie to 350zł, a "na NFZ" mam zapłacić 150 zł za wkładkę, która kosztuje mniej niż 50zł :D

niech mu będzie :P
Odpowiedz
to się na skargę do NFZ nadaje
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
Haha machal rękoma jak jego idol Korwin mikke :D
Czy koniec końców zakładasz za miesiąc za 150 zł tak?
Odpowiedz
ja wiem maskota, że się nadaje, ale ja mam tak jak Renia dość użerania się z nimi, i to jest i tak najtańsza opcja - bo w sumie płacę 100 zł

Nie wiem Reniu, czy nie zdecyduję się na czerwiec, bo w lipcu pan dr podobno na urlop się wybiera - tylko muszę jakoś budżet przeorganizować :D
Odpowiedz
To organizuj i działaj :)
Odpowiedz
No sprawa bardzo ciekawa :D

Ale i tak idziecie dziewczyny jak burza oklasky oklasky
Odpowiedz
Witam, Czy w Zielonej Górze można gdzieś założyć na nfz? Z tego co widzę na razie mowa tylko o Wrocławiu.
Odpowiedz
Warszawa, poradnia przy szpitalu na starynkiewicza, jestem 6 tygodnipo porodzie, za 2 mam się zgłosić już z wykupiona spirala, bez dodatkowej cytologii, wystarczy ta z początku ciąży :) nie wiedziałam, że tak szybko pójdzie
Odpowiedz
Pau na jaką się zdecydowalas?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości