Spirala miedziana a NFZ - gdzie zakładają, a gdzie odmawiają
Czyli dobrze koleżanki lekarza polecały :) no to fajnie że wreszcie jakieś rozwiązanie, co prawda nie do końca tak jak chciałyśmy, no ale chyba już lepiej się nie da :) rozumiem, że 150 plus 40 -50 zł za najtańsza spiralę ? to ja zaraz się zapiszę na cyto teraz po okresie i na lipcowy okres może jeszcze mi się uda założyć :) sama masz kupić spiralę czy on ma u siebie ?
Odpowiedz
Renia super! Nie ma co narzekać, bo wiemy jak jest :)
Odpowiedz
No to super wieści :)
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój, nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"
Odpowiedz
Chyba tak. Tak to zrozumiałam. Bo on powiedział 150 zł a rejestratorka przez telefon że 200. Spiralę mają na miejscu. Wiem ze to nie jest do końca tak jak powinno być ale jak mam szukać i tracić czas ryzykując wpadkę to już wolę tak.
Odpowiedz
Racja... Czasem trzeba wybrać mniejsze zło.
Odpowiedz
Renia,

pamiętaj przypomnieć sie jemu bo sa leki na obfite miesiączki, można sie wspomaggac farmakologicznie

Może Isafgirl czy ty pamiętasz jak się nazywa ten lek? bo ja za nic nie mogę sobie przypomniec co brałam?
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
Służę pomocą:
Cyclonamina na receptę
Exacyl na receptę
Hemorigen bez recepty

:)
Odpowiedz
Dzięki Matka. Będę to miała na uwadze w razie czego.
Na razie zobaczę jak mój organizm się zachowa po założeniu.
A nóż się zmniejszą :D
Odpowiedz
No ja z drugim cyklem mialam juz normalniejsza miesiaczke nie lalo sie ze mnie jak przy pierwszej @
Odpowiedz
nie wydaje mi sie aby sie zmiejszyły, na początku na pewno będą albo takie same jak poprzednie albo jeszcze intensywniejsze

jest się czym wspomagać

ISaf...buziak dziękuje za pomoc
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości