Ellaone z DOZ- u
#11
Ellaone też utrudnia zagnieżdżenie się zarodka w macicy....NIE MARTW sie nie ma sytuacji bez wyjscia ;) jak okaże sie ciaza :( czego Tobie nie życzę. Az sie pomodle aby plan A nie zawiodl. To podpowiem ze istnieje plan B....czyli dwie organizacje WHW oraz WOW, ktore pomagaja Nam Kobietom w potrzebie ;)
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#12
tak wiem ze jest i bede musiała z niej skorzystac
aczkolwiek aptekarka mi powiedziała ze ella one jest najskuteczniejsza
mam nadzieje ze wziełam w pore
Odpowiedz
#13
bedziesz wiedziec za dwa tygodnie
trzymam kciuki, daj znac
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#14
Wzięłam ellaone dwie doby po stosunku który też pechowo był w czasie owulacji. Niestety ciąża. Ale na pocieszenie Ty już znalazłaś to forum i w razie czego możesz od razu działać. Ja niestety zanim tu trafiłam nastresowałam się co nie miara, kupę kasy wydałam szukając rozwiązania mojego problemu, miesiąc z życia wyjęty. Ty jesteś tu na samym początku, więc nawet gdyby plan A zawiódł, to na spokojnie plan B. :-)
Odpowiedz
#15
bez sensu zatem jest ta ellaone
po co ona jest tylko wtedy kiedy nie było owulacji :?
napisane jest ze mozna ją zastosowac w kazdym etapie cyklu
ale po co jak ona ma tylko 1 działanie
esscapela jest zatem lepsz a
jutro pojde po recepte
moze ja zarzyje
bo ona działa na pewno lepiej niz ta cała ella
Odpowiedz
#16
Escapelle działa tak samo jak ella, przesuwa owulację i utrudnia zagnieżdzenie ewentualnego zarodka, więc też nie masz 100% pewności, że się uda.
Odpowiedz
#17
Ja bylam przed owulacja, elleone wzielam w ciagu 12 h i...ciaza. Ginekolog powiedziala ze to badziew ktory jest za slaby zeby zadzialal. Podobno polityczne zagrywki - ze niby cos jest ale nie dziala.
Odpowiedz
#18
patrząc po ilości ciąż jakie są po ella one chyba dojde do tego samego wniosku...
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#19
azx `
Odpowiedz
#20
????
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości