Kobiety w Sieci
Poroniłam? - Wersja do druku

+- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net)
+-- Dział: ABORCJA! bieżące alerty i informacje (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=114)
+--- Dział: Informacje must have. (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=121)
+--- Wątek: Poroniłam? (/showthread.php?tid=9984)



Poroniłam? - notgood - 17-05-2026

Cześć dziewczyny, mam pytanie bo odkąd się dowiedziałam, to śledzę tu Wasze historie, bo byłam załamana ciążą. Ostatnia miesiączka 10.04. W zeszłym tygodniu 3 testy pozytywne, słabo widoczne kreski, ale zauważalne bez większych problemów. 

W czwartek przed snem wypadło ze mnie kilka małych skrzepów. W środku nocy poszłam do toalety i krew lała się jak z kranu, na podpasce nic, ale za każdym razem jak szłam do toalety to leciala ze mnie żywoczerwona krew. Przez jakiś czas czulam nacisk na pęcherz jakby, biegłam na toaletę i leciało dużo krwi (cały czas aż dzis do 14/15). Ciężko mi powiedzieć, czy coś „większego” ze mnie wyleciało, ale jak się podcieram to na papierze czasami widać pojedyncze małe skrzepy, jak w trakcie okresu. Dodatkowo do teraz boli mnie lekko podbrzusze, uczucie ciągnięcia w dół. Ale krwi trochę mniej, tylko wczoraj bolał mnie brzuch tak 7/10. Nagle ból piersi od dziś jak ręką odjął. Czy ja poroniłam? Nie brałam tabletek, co robić dalej?


RE: Poroniłam? - Xxx8701xxx - 17-05-2026

Wygląda jak poronienie. To była wczesna ciąża i jakoś spektakularnie dużych tkanek jeszcze zapewne nie było, dlatego mogłaś nie poczuć czegoś większego.