![]() |
|
Błagam o pomoc - Wersja do druku +- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net) +-- Dział: ABORCJA! bieżące alerty i informacje (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=114) +--- Dział: Informacje must have. (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=121) +--- Wątek: Błagam o pomoc (/showthread.php?tid=9949) |
RE: Błagam o pomoc - o_lisek - 30-04-2026 Ale co Ci powiedzieli? Że nie ma ciąży tylko endometrium? RE: Błagam o pomoc - Żabcia2102 - 01-05-2026 Tak. I szukali na siłę pozamacicznej. Ale w jajowodach jest czysto… mój lekarz się bardzo przejął. Wie o co chodzi dlatego chce wszystko dokładnie sprawdzić. RE: Błagam o pomoc - Żabcia2102 - 01-05-2026 Wychodzę dziś do domu. Zostały resztki w macicy i z bety 6000 spadło mi przez niecałą dobę do 2000. RE: Błagam o pomoc - o_lisek - 01-05-2026 Całe szczęście
|