Kobiety w Sieci
Błagam o pomoc - Wersja do druku

+- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net)
+-- Dział: ABORCJA! bieżące alerty i informacje (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=114)
+--- Dział: Informacje must have. (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=121)
+--- Wątek: Błagam o pomoc (/showthread.php?tid=9949)

Strony: 1 2 3


RE: Błagam o pomoc - o_lisek - 30-04-2026

Ale co Ci powiedzieli? Że nie ma ciąży tylko endometrium?


RE: Błagam o pomoc - Żabcia2102 - 01-05-2026

(30-04-2026, 15:07)o_lisek napisał(a): Ale co Ci powiedzieli? Że nie ma ciąży tylko endometrium?
Tak. I szukali na siłę pozamacicznej. Ale w jajowodach jest czysto… mój lekarz się bardzo przejął. Wie o co chodzi dlatego chce wszystko dokładnie sprawdzić.


RE: Błagam o pomoc - Żabcia2102 - 01-05-2026

Wychodzę dziś do domu. Zostały resztki w macicy i z bety 6000 spadło mi przez niecałą dobę do 2000.


RE: Błagam o pomoc - o_lisek - 01-05-2026

Całe szczęście :)