![]() |
|
Błagam o pomoc - Wersja do druku +- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net) +-- Dział: ABORCJA! bieżące alerty i informacje (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=114) +--- Dział: Informacje must have. (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=121) +--- Wątek: Błagam o pomoc (/showthread.php?tid=9949) |
RE: Błagam o pomoc - Żabcia2102 - 29-04-2026 (29-04-2026, 09:24)o_lisek napisał(a): Rozumiem. Wiesz, w takiej sytuacji nie ma się co spieszyć ze szpitalem, bo przecież ciąża się nagle nie objawi tylko dlatego, że będziesz w szpitalu. Tak czy siak lepiej poczekać kilka dni, np do po majówce, bo przecież w majówkę nikt się Tobą nie zajmie. Im bardziej ciąża będzie rosła tym większa szansa, że ktoś ją w końcu zauważy. Jeśli faktycznie jest poza macicą to przecież muszą ją najpierw znaleźć, nie będą Cię kroić na pałę (a przynajmniej taką mam nadzieję). 23.04 wizyta USG i nie było zarodka, endometrium niejednorodne, pierwsza beta 23.04 3552, 27.04 5549, dzisiaj zrobiłam kolejną. Lekarz wczoraj już chciał żebym jechała na oddział, nie zgodziłam się… zastanawiam się nad tym wszystkim… bo w badaniu wyszło że mam 15 mm endometrium i jest niejednorodne, w macicy nie ma ani pęcherzyka ani zarodka. Stresujące jest to że podejrzewa pozamaciczna. Miałam krwawienie, miałam skurcze, krwawiłam w sumie to do wczoraj. Czuję się normalnie fizycznie, trochę pobolewa mnie brzuch tzn kuje mnie z tej prawej strony, ale nic więcej. Myślałam żeby udać się do lekarza który może ocenić sytuację obiektywnie po akcji… niestety nie znam nikogo takiego. RE: Błagam o pomoc - o_lisek - 29-04-2026 Dobra, to jeszcze jedna kwestia. Wcześniej nie pomyślałam żeby Cię spytać. Czy badania bety robiłaś w tym samym laboratorium? Placówce, sieci? RE: Błagam o pomoc - Żabcia2102 - 29-04-2026 (29-04-2026, 18:38)o_lisek napisał(a): Dobra, to jeszcze jedna kwestia. Wcześniej nie pomyślałam żeby Cię spytać. Czy badania bety robiłaś w tym samym laboratorium? Placówce, sieci? RE: Błagam o pomoc - o_lisek - 29-04-2026 Jak uważasz
RE: Błagam o pomoc - Żabcia2102 - 29-04-2026 (29-04-2026, 18:38)o_lisek napisał(a): Dobra, to jeszcze jedna kwestia. Wcześniej nie pomyślałam żeby Cię spytać. Czy badania bety robiłaś w tym samym laboratorium? Placówce, sieci? RE: Błagam o pomoc - Żabcia2102 - 29-04-2026 Myślisz że to kiepski pomysł??
RE: Błagam o pomoc - o_lisek - 29-04-2026 Jak pisałam wcześniej, moim zdaniem jesjest za wcześnie. Przecież dopiero co byłaś na usg. Poczekaj do poniedziałku, może wtedy ciąża będzie widoczna. Ja wiem że to męczące, ale dopóki nie znajdą tej ciąży to w najlepszym wypadku wyślą Cię do domu, a w gorszym- będziesz leżeć bez sensu w szpitalu. RE: Błagam o pomoc - Xxx8701xxx - 29-04-2026 Gdzieś tutaj w wątkach była już sytuacja dziewczyny której też tak beta po abo rosła jak Tobie. Nie była to ciąża tylko część tkanek ciążowych (nie zarodek) pozostały w macicy i organizm sztucznie produkował hormon. U niej skończyło się to dobrze. A masz jeszcze miso? RE: Błagam o pomoc - Żabcia2102 - 30-04-2026 (29-04-2026, 23:50)Xxx8701xxx napisał(a): Gdzieś tutaj w wątkach była już sytuacja dziewczyny której też tak beta po abo rosła jak Tobie. Nie była to ciąża tylko część tkanek ciążowych (nie zarodek) pozostały w macicy i organizm sztucznie produkował hormon. U niej skończyło się to dobrze. A masz jeszcze miso? RE: Błagam o pomoc - Żabcia2102 - 30-04-2026 (30-04-2026, 14:48)Żabcia2102 napisał(a): |