Kobiety w Sieci
Żałuję, pomocy - Wersja do druku

+- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net)
+-- Dział: ABORCJA! bieżące alerty i informacje (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=114)
+--- Dział: Informacje must have. (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=121)
+--- Wątek: Żałuję, pomocy (/showthread.php?tid=9481)

Strony: 1 2 3


RE: Żałuję, pomocy - Niewiemnie - 28-07-2025

Zrobiłam betę z krwi. Od wczoraj do dzisiaj mam przyrost 94%. Czy to może oznaczać, że lek nie zadziałał? Mija 4 dzień od zażycia tabletki, beta przyrasta jak w zdrowej ciąży. Czy z Twojego doświadczenia jest nadzieja dla mnie?


RE: Żałuję, pomocy - Niewiemnie - 28-07-2025

Rozmawiałam z lekarzem. Powiedział, że z medycznego punktu widzenia przyrost bety w 4 dobie po zażyciu leku wyklucza jego skuteczne działanie. Nie wiem czy to prawda ale mam nadzieję, że tak.


RE: Żałuję, pomocy - o_lisek - 28-07-2025

Wszystko juz napisałam. Jesli w okresie 2 tygodni ciąża sie utrzyma to będzie można trąbić sukces.