![]() |
|
Żałuję, pomocy - Wersja do druku +- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net) +-- Dział: ABORCJA! bieżące alerty i informacje (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=114) +--- Dział: Informacje must have. (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=121) +--- Wątek: Żałuję, pomocy (/showthread.php?tid=9481) |
RE: Żałuję, pomocy - Niewiemnie - 28-07-2025 Zrobiłam betę z krwi. Od wczoraj do dzisiaj mam przyrost 94%. Czy to może oznaczać, że lek nie zadziałał? Mija 4 dzień od zażycia tabletki, beta przyrasta jak w zdrowej ciąży. Czy z Twojego doświadczenia jest nadzieja dla mnie? RE: Żałuję, pomocy - Niewiemnie - 28-07-2025 Rozmawiałam z lekarzem. Powiedział, że z medycznego punktu widzenia przyrost bety w 4 dobie po zażyciu leku wyklucza jego skuteczne działanie. Nie wiem czy to prawda ale mam nadzieję, że tak. RE: Żałuję, pomocy - o_lisek - 28-07-2025 Wszystko juz napisałam. Jesli w okresie 2 tygodni ciąża sie utrzyma to będzie można trąbić sukces. |