![]() |
|
Żałuję, pomocy - Wersja do druku +- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net) +-- Dział: ABORCJA! bieżące alerty i informacje (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=114) +--- Dział: Informacje must have. (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=121) +--- Wątek: Żałuję, pomocy (/showthread.php?tid=9481) |
RE: Żałuję, pomocy - o_lisek - 27-07-2025 Jakaś nadzieja jest, bo skuteczność aborcji samym mifepristonem nie jest 100%. Myśl pozytywnie, dbaj o siebie, módl się, afirmuj czy co tam jest Ci bliskie. RE: Żałuję, pomocy - Niewiemnie - 27-07-2025 Dziękuję. A jesteś w stanie określić kiedy minie ryzyko? 2 tyg? Czy robienie w międzyczasie testów z moczu lub krwi ma sens? RE: Żałuję, pomocy - Niewiemnie - 27-07-2025 Proszę odpowiedzcie mi ? RE: Żałuję, pomocy - o_lisek - 27-07-2025 Po 2 tygodniach jeśli nie dostaniesz krwawienia to można uznać że spokój. Testów nie masz po co robić jeśli nie krwawisz. RE: Żałuję, pomocy - Niewiemnie - 27-07-2025 Dziękuję bardzo! A czy ma sens beta z krwi żeby zobaczyć czy się podwaja czy w tej sytuacji to też nic nie powie? RE: Żałuję, pomocy - o_lisek - 28-07-2025 Ale beta przyrasta indywidualnie. Realnie nie ma sensu opierać się na przyrostach bety żeby oceniać rozwój ciąży. Dopóki nie krwawisz nic to wniesie sensownego. RE: Żałuję, pomocy - Niewiemnie - 28-07-2025 Zrobiłam betę żeby widzieć czy urośnie dwukrotnie. Jeśli nie to będę miała już odpowiedź bez czekania 2 tyg. Chce umrzeć. RE: Żałuję, pomocy - Niewiemnie - 28-07-2025 Nie radzę sobie mam myśli samobójcze. Nie wiem co mam zrobic RE: Żałuję, pomocy - o_lisek - 28-07-2025 Ale nawet jak beta akurat między dzisiaj a jutro nie skoczy podwójnie to może w kolejnych zacznie. Ludzkie ciało to nie statystyka. Rozumiem, że Ci ciężko, ale masz władzę nad swoją psychiką, nie musisz się pogrążać, taplać w tym dramacie. Zostawiam Ci namiary na telefon zaufania federy. Jutro możesz pogadać z psycholożką https://federa.org.pl/grafik-tz/ RE: Żałuję, pomocy - Niewiemnie - 28-07-2025 (28-07-2025, 08:05)o_lisek napisał(a): Ale nawet jak beta akurat między dzisiaj a jutro nie skoczy podwójnie to może w kolejnych zacznie. Ludzkie ciało to nie statystyka. |