Kobiety w Sieci
Żałuję, pomocy - Wersja do druku

+- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net)
+-- Dział: ABORCJA! bieżące alerty i informacje (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=114)
+--- Dział: Informacje must have. (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=121)
+--- Wątek: Żałuję, pomocy (/showthread.php?tid=9481)

Strony: 1 2 3


RE: Żałuję, pomocy - o_lisek - 27-07-2025

Jakaś nadzieja jest, bo skuteczność aborcji samym mifepristonem nie jest 100%. Myśl pozytywnie, dbaj o siebie, módl się, afirmuj czy co tam jest Ci bliskie.


RE: Żałuję, pomocy - Niewiemnie - 27-07-2025

Dziękuję.
A jesteś w stanie określić kiedy minie ryzyko? 2 tyg? Czy robienie w międzyczasie testów z moczu lub krwi ma sens?


RE: Żałuję, pomocy - Niewiemnie - 27-07-2025

Proszę odpowiedzcie mi ?


RE: Żałuję, pomocy - o_lisek - 27-07-2025

Po 2 tygodniach jeśli nie dostaniesz krwawienia to można uznać że spokój. Testów nie masz po co robić jeśli nie krwawisz.


RE: Żałuję, pomocy - Niewiemnie - 27-07-2025

Dziękuję bardzo!

A czy ma sens beta z krwi żeby zobaczyć czy się podwaja czy w tej sytuacji to też nic nie powie?


RE: Żałuję, pomocy - o_lisek - 28-07-2025

Ale beta przyrasta indywidualnie. Realnie nie ma sensu opierać się na przyrostach bety żeby oceniać rozwój ciąży. Dopóki nie krwawisz nic to wniesie sensownego.


RE: Żałuję, pomocy - Niewiemnie - 28-07-2025

Zrobiłam betę żeby widzieć czy urośnie dwukrotnie. Jeśli nie to będę miała już odpowiedź bez czekania 2 tyg. Chce umrzeć.


RE: Żałuję, pomocy - Niewiemnie - 28-07-2025

Nie radzę sobie mam myśli samobójcze. Nie wiem co mam zrobic


RE: Żałuję, pomocy - o_lisek - 28-07-2025

Ale nawet jak beta akurat między dzisiaj a jutro nie skoczy podwójnie to może w kolejnych zacznie. Ludzkie ciało to nie statystyka.
Rozumiem, że Ci ciężko, ale masz władzę nad swoją psychiką, nie musisz się pogrążać, taplać w tym dramacie.
Zostawiam Ci namiary na telefon zaufania federy. Jutro możesz pogadać z psycholożką
https://federa.org.pl/grafik-tz/


RE: Żałuję, pomocy - Niewiemnie - 28-07-2025

(28-07-2025, 08:05)o_lisek napisał(a): Ale nawet jak beta akurat między dzisiaj a jutro nie skoczy podwójnie to może w kolejnych zacznie. Ludzkie ciało to nie statystyka.
Rozumiem, że Ci ciężko, ale masz władzę nad swoją psychiką, nie musisz się pogrążać, taplać w tym dramacie.
Zostawiam Ci namiary na telefon zaufania federy. Jutro możesz pogadać z psycholożką
https://federa.org.pl/grafik-tz/