Kobiety w Sieci
Wezwanie do sądu - Wersja do druku

+- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net)
+-- Dział: O nas kobietach/ About us women (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Prawa Kobiet - nasz głos (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Wezwanie do sądu (/showthread.php?tid=4620)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Wezwanie do sądu - Lama - 29-04-2020

Co? Kupiłam z wow.


RE: Wezwanie do sądu - Adrimka121 - 29-04-2020

(29-04-2020, 13:07)Lama napisał(a): Pamiętam bardzo dobrze. Zamawiałam tylko z wow. Na żaden numer nie dzwoniłam. Jedyny kontakt to owszem email WOW. Mam nadzieję, że sprawa zamknięta.  Nie pytali o żadne konkretne nazwiska. Sądzę, że odpowiedz ze nie wzięłam i od razu wyrzuciłam. Jest wystarczająca, ponieważ. Jeśli ja nic nie wzięłam to nie wiadomo czy ta osoba nie sprzedała cukierków
Pytam o to co piszesz : "Jeśli ja nic nie wzięłam to nie wiadomo czy ta osoba nie sprzedała cukierków " Jaka osoba


RE: Wezwanie do sądu - Lama - 29-04-2020

Nawet tutaj nikt mi nie wierzy. Zamówiłam z WOW, ale przecież w WOW też są ludzie i to oni wysyłają... Chodzi o to, że powiedziałam ze dostalam tabletki. Ale ich nie wzielam. W ostatecznosci nikt nie powie czy wysłano mi prawdziwe tabletki czy nie. Nie pytano mnie skąd co i od kogo. Zresztą w protokole nic nie jest napisane. Mam nadzieje, że nie dostane wiecej wezwan


RE: Wezwanie do sądu - Lama - 29-04-2020

Sama chciałabym w to nie wierzyć. Nie bójcie się. Tez uważam, ze nie możemy pozwolić się zastraszyć. Nie wydam nikogo. Jeśli ktoś ma ponieść konsekwencje to ja. Niestety tabletki były z WOW. Wiem, ze to brzmi aż maloprawdopobnie. Jak je zamawiałam byłam pewna ze nic mi nie grozi. Będzie dobrze. Tylko serio pytanie do adminek. Myślicie, ze najlepiej usunac konto/ wiadomości? Czy się nie przejmowac. Sama nigdy bym nie spodziewała się takiego wezwania. Biedna osoba która jest o coś podejrzana bo napewno taka jest. Nie miałam żadnych problemów z przyjściem paczki. urząd celny jej nie zgarną. Ale w sumie nie wiadomo. Może ja przeszukano i sprawdzono do kogo idzie.


RE: Wezwanie do sądu - isafgirl - 30-04-2020

Te i inne sprawy zawsze kończą nie niczym. My tez mamy tu konta od ok 10 lat, w międzyczasie były przenosiny forum itp. Nikt nam i Wam nic nie zrobi.


RE: Wezwanie do sądu - Lama - 30-04-2020

Tez tak myśle. Policjant chyba wcale to już zamknął sprawę dla nas jako świadków


RE: Wezwanie do sądu - isafgirl - 30-04-2020

Policja po prostu ziela nie za zaległe sprawy sprzed roku, bo zwyczajnie nie ma co robić. Są obostrzenia, jest mniej wykroczeń itp. Ruszyli zaległe sprawy plus wzięli nie za jeden z portali, którymi kieruje oszuści i tyle.


RE: Wezwanie do sądu - isafgirl - 30-04-2020

Ten portal przede wszystkim nie oferuje i nie sprzedaje leków. Jest to forum informacyjne na którym można wymieniać nie doświadczeniami.


RE: Wezwanie do sądu - isafgirl - 30-04-2020

Wg prawa polskiego kobieta nie jest karana za wykonanie na sobie aborcji. Sytuacja zmienia nie po 22 tygodniu, ale to nie dotyczy osób piszących na forum.


RE: Wezwanie do sądu - isafgirl - 30-04-2020

Nie zostanie ukarana.