Kobiety w Sieci
Jest sens? - Wersja do druku

+- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net)
+-- Dział: A jak antykoncepcja/ Contraceptives (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Antykoncepcja po stosunku/ Emergency contraception (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=5)
+---- Dział: Tabletka do 72 h po (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Wątek: Jest sens? (/showthread.php?tid=516)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jest sens? - pau - 18-10-2016

Marzyłam o czwórce, a czasami mam ochote wyrzucić przez okno to jedno, które mam ;)


RE: Jest sens? - June14 - 18-10-2016

Heheeeee mnie jedno ostatnio nie kręci ubaw
U mnie zawsze bylo max 2 jak beda bliźniaki.... Tak sztuk 1;)

Ale was czytam z pełnym podziwem :)
Santa nie martw się też umrę jako nierodka;)


RE: Jest sens? - Matka - 18-10-2016

ja mam trójkę i powiem wam, że wolałam jak były malutkie
nastolatki to dopiero przekleństwo :D


RE: Jest sens? - mavidami - 18-10-2016

Haha no widzesz :d nerwy dały sie we znaki


RE: Jest sens? - wrednaMI - 22-10-2016

Matka podbijam mam nastolatka i malucha 15 lat roznicy i.....nastolatki to inny gatunek i problemy mega powazne male dzieci maly klopot duze dziecie duzy.....maja znajoma mawiala male dziecie pija mleko duze pija krew.


RE: Jest sens? - pau - 22-10-2016

Jeden plus nastolatka- nie budzi się o 4.00 a jeśli nawet, to Ty możesz spać dalej :p


RE: Jest sens? - wrannasz - 22-10-2016

Za to pewnie nie możesz spać z nerwów, jak nie wraca do późna ubaw


RE: Jest sens? - pau - 22-10-2016

Całe życie pod górkę, zamiast następnego dziecka kupię rybki :D


RE: Jest sens? - wrednaMI - 22-10-2016

Pau jwszcze jedno by Ci sie przydalo ja juz nawet rybek nie chce umarlyby z glodu przy mojej organizacji czasu haha


RE: Jest sens? - Matka - 22-10-2016

nastolatek o 4 to sie dopiero kładzie spać :D