![]() |
|
Jest sens? - Wersja do druku +- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net) +-- Dział: A jak antykoncepcja/ Contraceptives (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=25) +--- Dział: Antykoncepcja po stosunku/ Emergency contraception (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=5) +---- Dział: Tabletka do 72 h po (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=15) +---- Wątek: Jest sens? (/showthread.php?tid=516) |
RE: Jest sens? - pau - 18-10-2016 Marzyłam o czwórce, a czasami mam ochote wyrzucić przez okno to jedno, które mam
RE: Jest sens? - June14 - 18-10-2016 Heheeeee mnie jedno ostatnio nie kręci ![]() U mnie zawsze bylo max 2 jak beda bliźniaki.... Tak sztuk 1 ![]() Ale was czytam z pełnym podziwem ![]() Santa nie martw się też umrę jako nierodka
RE: Jest sens? - Matka - 18-10-2016 ja mam trójkę i powiem wam, że wolałam jak były malutkie nastolatki to dopiero przekleństwo
RE: Jest sens? - mavidami - 18-10-2016 Haha no widzesz :d nerwy dały sie we znaki RE: Jest sens? - wrednaMI - 22-10-2016 Matka podbijam mam nastolatka i malucha 15 lat roznicy i.....nastolatki to inny gatunek i problemy mega powazne male dzieci maly klopot duze dziecie duzy.....maja znajoma mawiala male dziecie pija mleko duze pija krew. RE: Jest sens? - pau - 22-10-2016 Jeden plus nastolatka- nie budzi się o 4.00 a jeśli nawet, to Ty możesz spać dalej
RE: Jest sens? - wrannasz - 22-10-2016 Za to pewnie nie możesz spać z nerwów, jak nie wraca do późna
RE: Jest sens? - pau - 22-10-2016 Całe życie pod górkę, zamiast następnego dziecka kupię rybki
RE: Jest sens? - wrednaMI - 22-10-2016 Pau jwszcze jedno by Ci sie przydalo ja juz nawet rybek nie chce umarlyby z glodu przy mojej organizacji czasu haha RE: Jest sens? - Matka - 22-10-2016 nastolatek o 4 to sie dopiero kładzie spać
|