Kobiety w Sieci
Pytanie. - Wersja do druku

+- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net)
+-- Dział: A jak antykoncepcja/ Contraceptives (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Antykoncepcja po stosunku/ Emergency contraception (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=5)
+---- Dział: Tabletka do 72 h po (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Wątek: Pytanie. (/showthread.php?tid=28)

Strony: 1 2 3


RE: Pytanie. - camilla - 13-12-2013

ja mialam 27 w 4 tyg ciazy no tak pokazalo na wynikach chyba ze inne sa wskazniki w roznych laboratoriach hmmm no wiem wiem ze o przyrost no ale to bardzo wczesnie pare dni czyli jak pokaze 3 np potem 5 np to znaczy ze ciaza? no z tego by wynikalo wiem wiem jak betra rosnie to ciaza wiadomo tylko myslalam ze beta nie pokaze juz parodniowej ciazy no ale sie mylilam widac :D


RE: Pytanie. - Marysia87 - 13-12-2013

Ja z kolei na 5 dni przed spodziewana @ zrobilam hcg i wynosila wtedy 19 przy normie 0-5 i lekarz zapewnil mnie ze to zbyt niskie na ciaze...W dniu spodziewanej wynosil juz 75 i tak co drugi dzien wynik pomnazal sie 2krotnie Undecided


RE: Pytanie. - weronika - 29-12-2013

Dziewczyny, musiałam miec wyjatkowe szczescie. W ciazy nie jestem, wlasnie dostalam okres, chyba nigdy sie tak z niego nie cieszyłam ;)


RE: Pytanie. - Matka - 31-12-2013

to my sie cieszymy razem z toba weronika :-)