Miesięczne archiwum: Wrzesień 2016

#Ogólnopolski strajk kobiet

14468264_1378603162167629_4822527589504015551_o

 

Moje dziecko ostatnio dostało pracę domową z j. polskiego „Toleracja na nietolerancję jest nietolerancyja” – ułozyć dialog

Gdbyby była starsza myślę, że przykładów na odrobienie tej lekcji miała by całe mnóstwo z życia obecnego. Jej poczucie nietoleracji związane jest z osobami niepełnosprawnymi. Na jej szczęście, nie rozumie że nietolerancja w wymiarze obecnej rzeczywistości dotyczy tego, że jest kobietą. Są osoby, które nie rozumieją że kobieta umie i potrafi podjąć właściwe decyzje. Te osoby nie chcą jej zaufać, wydaje się im, że wiedzą wiecej, lepiej. Chcą decydować za moje dziecko…

Ja i moje koleżanki, aborcyjne doule, nie zgadzamy sie na taką sytuacje!

Nie wyrażamy zgody na próby odebrania nam możliwości decydowania o nas samych. Chcemy móc ponosić konsekwencje naszych decyzji!

Dlatego przystępujemy do Ogólnopolskiego Strajku Kobiet! #czarnyponiedziałek to nasz poniedziałek!

Bądźmy razem w tym dniu, w dużych i małych miastach… na wsiach.. pokażmy solidarność!

Okażmy swoje niezadowolenie z próby odebrania nam prawa do samostanowienia!

ZAWSZE Z KOBIETĄ… ZAWSZE PO STRONIE ŻYCIA…. KOBIETY W SIECI!!!

 

Women on Web!!!! prosimy o wyjaśnienia!!

Od co najmniej roku wiadomo że pewne województwa w Polsce zablokowane są do wysyłek zestawów z Indii z powodów urzędów celnych.

Domagamy się wyjaśnień dlaczego WOW wprowadza w błąd kobiety i nadaje im przesyłki do województw gdzie od dawna wiadomo, że ona nie przejdzie!!!

Co do cholery się u was dzieje? Ktoś zmienił politykę organizacji? Nie doinformował pozostałych pracowników? Macie problemy z komunikacją? Czy już nie „lubicie” polskich kobiet? Dlaczego im to robicie?

Dziewczyny, prosimy kontaktujcie sie z nami jeśli chcecie mieć pełne informacje.

Na pewno pomorskie województwo oraz wielkopolskie to zamknięte lokalizacje i to od wielu lat.